• Een ontketend fris en energiek SC Emmeloord is goed uit de winterstop gekomen en boekt een superbelangrijke 1-2 overwinning bij het sterke vv Beilen.
    Door deze 1-2 overwinning doen de polderboys goede zaken en zijn de Blauwen van de 11e naar de 9e plek geklommen.

    Verslaggever: Klaas Huisman.

    Het Verslag

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    7 apr.Stadskanaal 1 - Asser Boys 12 - 2
    7 apr.Dalfsen 1 - Dedemsvaart 12 - 0
    7 apr.Lemelerveld 1 - SC Emmeloord 14 - 0
    7 apr.Rolder Boys 1 - Zuidwolde 12 - 1
    7 apr.Heerde 1 - FC Assen 15 - 1
    7 apr.Beilen 1 - Valthermond 12 - 2
    7 apr.Germanicus 1 - SC Erica 13 - 2
  • De stand

    PositieTeamGSGWGLVLVT
    1Dalfsen 12217235427
    2Lemelerveld 12215437220
    3Rolder Boys 12213364831
    4Heerde 12211474231
    5Valthermond 12110654727
    6Stadskanaal 12110654329
    7Germanicus 12010374134
    8Dedemsvaart 1218494048
    9SC Emmeloord 1227693846
    10Beilen 12274113741
    11Zuidwolde 12262143654
    12FC Assen 12153132658
    13Asser Boys 12234152663
    14SC Erica 12231182162