• Een ontketend fris en energiek SC Emmeloord is goed uit de winterstop gekomen en boekt een superbelangrijke 1-2 overwinning bij het sterke vv Beilen.
    Door deze 1-2 overwinning doen de polderboys goede zaken en zijn de Blauwen van de 11e naar de 9e plek geklommen.

    Verslaggever: Klaas Huisman.

    Het Verslag

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • De stand

    PositieTeamGSGWGLVLVT
    1Lemelerveld 11511135614
    2Dalfsen 11511133923
    3Heerde 1158433021
    4Stadskanaal 1148332715
    5Valthermond 1136433217
    6Dedemsvaart 1137153230
    7Rolder Boys 1156363026
    8Germanicus 1126242320
    9SC Emmeloord 1145362529
    10Beilen 1155282427
    11FC Assen 1144191939
    12Asser Boys 1153391639
    13Zuidwolde 11532102440
    14SC Erica 11520131249