• SC Emmeloord 1 zondag

  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Bouwbedrijf Doornhttp://www.bouwbedrijfdoorn.nl
    Marion Reizenhttp://www.marionreizen.nl
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 okt. 14:00Rolder Boys 1 - SC Emmeloord 1Sportpark Boerbos
    28 okt. 14:00SC Emmeloord 1 - FC Assen 1Sportpark Ervenbos
    4 nov. 14:00Heerde 1 - SC Emmeloord 1Sportpark Molenbeek
    18 nov. 14:00SC Emmeloord 1 - Beilen 1Sportpark Ervenbos
  • Poulestanden SC Emmeloord 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalfsen 14400145912
    2Stadskanaal 1431060610
    3Lemelerveld 1421111747
    4SC Emmeloord 1421110647
    5Dedemsvaart 142117617
    6FC Assen 142027616
    7Valthermond 1412110825
    8Germanicus 141217705
    9Heerde 141214405
    10Beilen 141126604
    11Rolder Boys 14112610-44
    12Asser Boys 1310237-43
    13Zuidwolde 13003311-80
    14SC Erica 14004617-110

    Poulestanden SC Emmeloord 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IJVV 132018446
    2DESZ 132018626
    3SC Emmeloord 1310246-23
    4VVI 1310259-43
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    14 okt.Germanicus 1 - Heerde 11 - 1
    14 okt.Dalfsen 1 - Valthermond 13 - 2
    14 okt.Rolder Boys 1 - Beilen 11 - 5
    14 okt.Lemelerveld 1 - Zuidwolde 15 - 2
    14 okt.SC Emmeloord 1 - SC Erica 15 - 2
    14 okt.Stadskanaal 1 - FC Assen 13 - 0
    14 okt.Asser Boys 1 - Dedemsvaart 12 - 0
    7 okt.Heerde 1 - Rolder Boys 12 - 1
    7 okt.FC Assen 1 - Asser Boys 13 - 0
    7 okt.Zuidwolde 1 - Stadskanaal 10 - 2
    7 okt.SC Erica 1 - Dalfsen 10 - 5
    7 okt.Dedemsvaart 1 - SC Emmeloord 12 - 0
    7 okt.Beilen 1 - Lemelerveld 10 - 2
    6 okt.Valthermond 1 - Germanicus 13 - 3
    30 sep.Asser Boys 1 - Valthermond 11 - 4
    30 sep.SC Emmeloord 1 - Zuidwolde 14 - 1
    30 sep.Rolder Boys 1 - Germanicus 12 - 1
    30 sep.Dalfsen 1 - Lemelerveld 13 - 2
    30 sep.Dedemsvaart 1 - Heerde 11 - 1
    30 sep.FC Assen 1 - SC Erica 13 - 1
    30 sep.Stadskanaal 1 - Beilen 10 - 0
    23 sep.Germanicus 1 - FC Assen 12 - 1
    23 sep.Valthermond 1 - SC Emmeloord 11 - 1
    23 sep.Heerde 1 - Stadskanaal 10 - 1
    23 sep.Lemelerveld 1 - Rolder Boys 12 - 2
    23 sep.SC Erica 1 - Dedemsvaart 13 - 4
    23 sep.Beilen 1 - Dalfsen 11 - 3
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafKeeperstrainer
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Huisman, Klaas JacobOverige stafTeammanager
    Krommenhoek, DickTechnische stafTrainer/coach
    Nugter, RobTechnische stafAss.-trainer/coach
    Vos, HermanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Di 20:00 1 Thuis
    Vr 20:00 1 Thuis