• SC Emmeloord 1 zondag

  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Max Soccerhttps://www.maxsoccer.nl
    Marion Reizenhttps://www.marionreizen.nl
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamStatusDetails
    27 mei. 14:00Beilen 1SC Emmeloord 1Te spelen
  • Poulestanden SC Emmeloord 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VKW 125194271224961
    2Beilen 125174460233755
    3Dedemsvaart 125160965511448
    4Heerde 12513394541442
    5Germanicus 12512494233940
    6Valthermond 12512494740740
    7Lemelerveld 125113114336736
    8Stadskanaal 125103124340333
    9SC Erica 12594123649-1331
    10Zuidwolde 12584133857-1928
    11sv Olyphia 12583144252-1027
    12SC Emmeloord 12566133757-2024
    13Ruinerwold 12556142457-3321
    14Raptim 12534182661-3513

    Poulestanden SC Emmeloord 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1asv Dronten 1321012577
    2Lelystad '67 131205235
    3West Frisia 131117434
    4SC Emmeloord 13003215-130
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    20 mei.Lemelerveld 1 - Dedemsvaart 11 - 3
    20 mei.Valthermond 1 - Beilen 10 - 1
    20 mei.SC Erica 1 - Ruinerwold 14 - 1
    20 mei.Heerde 1 - sv Olyphia 10 - 1
    20 mei.Germanicus 1 - Stadskanaal 12 - 1
    20 mei.SC Emmeloord 1 - Zuidwolde 11 - 1
    20 mei.VKW 1 - Raptim 14 - 0
    13 mei.Raptim 1 - Valthermond 11 - 4
    13 mei.Stadskanaal 1 - Lemelerveld 11 - 2
    13 mei.Ruinerwold 1 - SC Emmeloord 11 - 0
    13 mei.Dedemsvaart 1 - Heerde 13 - 0
    13 mei.Zuidwolde 1 - sv Olyphia 15 - 4
    13 mei.VKW 1 - SC Erica 17 - 0
    12 mei.Beilen 1 - Germanicus 11 - 1
    10 mei.Raptim 1 - VKW 10 - 0
    10 mei.sv Olyphia 1 - Heerde 12 - 3
    10 mei.Zuidwolde 1 - SC Emmeloord 11 - 1
    10 mei.Valthermond 1 - Dedemsvaart 13 - 2
    9 mei.Germanicus 1 - Beilen 12 - 0
    6 mei.Germanicus 1 - SC Emmeloord 11 - 0
    6 mei.Ruinerwold 1 - Beilen 10 - 4
    6 mei.Zuidwolde 1 - Lemelerveld 11 - 1
    6 mei.SC Erica 1 - Valthermond 10 - 4
    6 mei.VKW 1 - sv Olyphia 13 - 0
    29 apr.Germanicus 1 - sv Olyphia 14 - 0
    29 apr.Valthermond 1 - SC Emmeloord 10 - 1
    29 apr.Raptim 1 - Zuidwolde 11 - 3
    29 apr.Ruinerwold 1 - Heerde 12 - 2
    29 apr.Beilen 1 - SC Erica 12 - 0
    29 apr.VKW 1 - Stadskanaal 12 - 1
    26 apr.sv Olyphia 1 - Stadskanaal 11 - 0
    26 apr.Germanicus 1 - Dedemsvaart 13 - 1
    26 apr.Valthermond 1 - Lemelerveld 10 - 2
    22 apr.Germanicus 1 - Zuidwolde 10 - 1
    22 apr.Lemelerveld 1 - Raptim 15 - 1
    22 apr.Valthermond 1 - Ruinerwold 10 - 1
    22 apr.SC Erica 1 - Stadskanaal 11 - 0
    22 apr.Heerde 1 - VKW 10 - 3
    22 apr.sv Olyphia 1 - Beilen 10 - 2
    22 apr.SC Emmeloord 1 - Dedemsvaart 12 - 5
    19 apr.sv Olyphia 1 - SC Erica 10 - 2
    19 apr.Beilen 1 - Valthermond 13 - 0
    15 apr.Germanicus 1 - Heerde 15 - 6
    15 apr.Stadskanaal 1 - Raptim 14 - 1
    15 apr.Beilen 1 - Lemelerveld 13 - 1
    15 apr.Ruinerwold 1 - VKW 10 - 3
    15 apr.sv Olyphia 1 - SC Emmeloord 15 - 0
    15 apr.Dedemsvaart 1 - SC Erica 14 - 1
    15 apr.Zuidwolde 1 - Valthermond 10 - 3
    12 apr.Beilen 1 - Raptim 14 - 0
    12 apr.sv Olyphia 1 - Zuidwolde 13 - 1
    8 apr.Lemelerveld 1 - sv Olyphia 12 - 0
    8 apr.Raptim 1 - Ruinerwold 11 - 1
    8 apr.SC Erica 1 - Zuidwolde 11 - 0
    8 apr.Stadskanaal 1 - Beilen 10 - 1
    8 apr.SC Emmeloord 1 - Heerde 10 - 3
    8 apr.VKW 1 - Dedemsvaart 16 - 0
    7 apr.Valthermond 1 - Germanicus 11 - 0
    1 apr.Heerde 1 - Ruinerwold 12 - 2
    1 apr.sv Olyphia 1 - Dedemsvaart 10 - 2
    1 apr.Zuidwolde 1 - Beilen 10 - 5
    1 apr.SC Emmeloord 1 - Stadskanaal 13 - 3
    1 apr.Lemelerveld 1 - SC Erica 13 - 0
    31 mrt.Germanicus 1 - Raptim 13 - 0
    31 mrt.Valthermond 1 - VKW 11 - 1
    25 mrt.Ruinerwold 1 - Germanicus 11 - 1
    25 mrt.Beilen 1 - Heerde 13 - 0
    25 mrt.SC Erica 1 - sv Olyphia 11 - 2
    25 mrt.Stadskanaal 1 - Valthermond 12 - 2
    25 mrt.VKW 1 - Lemelerveld 12 - 1
    25 mrt.Dedemsvaart 1 - Zuidwolde 15 - 1
    25 mrt.Raptim 1 - SC Emmeloord 12 - 2
    18 mrt.sv Olyphia 1 - Ruinerwold 10 - 1
    18 mrt.Zuidwolde 1 - Stadskanaal 13 - 0
    18 mrt.SC Emmeloord 1 - VKW 12 - 3
    18 mrt.Heerde 1 - Raptim 11 - 0
    11 mrt.Ruinerwold 1 - Zuidwolde 13 - 0
    11 mrt.Lemelerveld 1 - SC Emmeloord 13 - 0
    11 mrt.SC Erica 1 - Valthermond 10 - 0
    11 mrt.Stadskanaal 1 - Heerde 10 - 2
    11 mrt.VKW 1 - Germanicus 13 - 0
    11 mrt.Dedemsvaart 1 - Beilen 11 - 4
    11 mrt.Raptim 1 - sv Olyphia 10 - 0
    25 feb.SC Erica 1 - Raptim 11 - 2
    25 feb.Heerde 1 - Zuidwolde 13 - 0
    25 feb.SC Emmeloord 1 - Beilen 11 - 5
    25 feb.Lemelerveld 1 - Ruinerwold 14 - 1
    18 feb.Germanicus 1 - Lemelerveld 11 - 1
    18 feb.Zuidwolde 1 - VKW 11 - 3
    18 feb.SC Emmeloord 1 - SC Erica 10 - 1
    18 feb.Heerde 1 - Valthermond 15 - 1
    18 feb.Dedemsvaart 1 - Ruinerwold 14 - 0
    11 feb.Lemelerveld 1 - Heerde 14 - 2
    11 feb.Stadskanaal 1 - Dedemsvaart 11 - 4
    11 feb.SC Erica 1 - Germanicus 12 - 0
    4 feb.Ruinerwold 1 - Stadskanaal 10 - 2
    4 feb.Heerde 1 - SC Erica 13 - 0
    4 feb.sv Olyphia 1 - Valthermond 15 - 1
    4 feb.Dedemsvaart 1 - Raptim 11 - 3
    3 feb.Beilen 1 - VKW 10 - 4
    28 jan.Valthermond 1 - Zuidwolde 11 - 1
    28 jan.Raptim 1 - Stadskanaal 10 - 4
    28 jan.SC Erica 1 - Dedemsvaart 10 - 2
    28 jan.Heerde 1 - Germanicus 11 - 2
    28 jan.SC Emmeloord 1 - sv Olyphia 15 - 2
    28 jan.Lemelerveld 1 - Beilen 11 - 1
    28 jan.VKW 1 - Ruinerwold 13 - 1
    17 dec.Stadskanaal 1 - Germanicus 11 - 0
    17 dec.Ruinerwold 1 - SC Erica 11 - 1
    17 dec.Dedemsvaart 1 - Lemelerveld 11 - 0
    3 dec.Beilen 1 - sv Olyphia 13 - 2
    3 dec.Ruinerwold 1 - Valthermond 11 - 0
    3 dec.Dedemsvaart 1 - SC Emmeloord 10 - 3
    3 dec.Zuidwolde 1 - Germanicus 11 - 3
    3 dec.Stadskanaal 1 - SC Erica 14 - 1
    3 dec.VKW 1 - Heerde 14 - 1
    3 dec.Raptim 1 - Lemelerveld 11 - 2
    26 nov.SC Emmeloord 1 - Ruinerwold 12 - 0
    26 nov.Lemelerveld 1 - Stadskanaal 14 - 1
    26 nov.SC Erica 1 - VKW 12 - 2
    26 nov.Valthermond 1 - Raptim 13 - 2
    26 nov.Heerde 1 - Dedemsvaart 11 - 0
    19 nov.Beilen 1 - Zuidwolde 12 - 3
    19 nov.SC Erica 1 - Lemelerveld 12 - 0
    19 nov.Stadskanaal 1 - SC Emmeloord 14 - 1
    19 nov.VKW 1 - Valthermond 12 - 1
    19 nov.Dedemsvaart 1 - sv Olyphia 13 - 2
    18 nov.Raptim 1 - Germanicus 10 - 1
    5 nov.Germanicus 1 - VKW 11 - 3
    5 nov.sv Olyphia 1 - Raptim 13 - 2
    5 nov.Zuidwolde 1 - Ruinerwold 14 - 1
    5 nov.SC Emmeloord 1 - Lemelerveld 13 - 2
    5 nov.Beilen 1 - Dedemsvaart 16 - 2
    5 nov.Valthermond 1 - SC Erica 12 - 1
    5 nov.Heerde 1 - Stadskanaal 10 - 1
    29 okt.Ruinerwold 1 - sv Olyphia 11 - 1
    29 okt.Lemelerveld 1 - Valthermond 11 - 3
    29 okt.SC Erica 1 - Beilen 12 - 2
    29 okt.VKW 1 - SC Emmeloord 14 - 0
    29 okt.Dedemsvaart 1 - Germanicus 13 - 4
    29 okt.Raptim 1 - Heerde 10 - 2
    29 okt.Stadskanaal 1 - Zuidwolde 14 - 1
    22 okt.Germanicus 1 - Ruinerwold 12 - 0
    22 okt.Lemelerveld 1 - VKW 10 - 1
    22 okt.Valthermond 1 - Stadskanaal 13 - 2
    22 okt.Heerde 1 - Beilen 11 - 0
    22 okt.Zuidwolde 1 - Dedemsvaart 12 - 3
    22 okt.SC Emmeloord 1 - Raptim 15 - 1
    15 okt.Germanicus 1 - SC Erica 12 - 0
    15 okt.Beilen 1 - Ruinerwold 15 - 1
    15 okt.Heerde 1 - Lemelerveld 12 - 1
    15 okt.sv Olyphia 1 - VKW 12 - 2
    15 okt.Dedemsvaart 1 - Stadskanaal 13 - 0
    15 okt.Zuidwolde 1 - Raptim 11 - 0
    15 okt.SC Emmeloord 1 - Valthermond 12 - 2
    8 okt.Lemelerveld 1 - Germanicus 11 - 0
    8 okt.Valthermond 1 - Heerde 14 - 0
    8 okt.Raptim 1 - Beilen 11 - 2
    8 okt.SC Erica 1 - SC Emmeloord 14 - 1
    8 okt.Stadskanaal 1 - sv Olyphia 13 - 2
    8 okt.Ruinerwold 1 - Dedemsvaart 12 - 4
    8 okt.VKW 1 - Zuidwolde 13 - 2
    1 okt.Beilen 1 - Stadskanaal 10 - 0
    1 okt.Ruinerwold 1 - Raptim 11 - 4
    1 okt.Heerde 1 - SC Emmeloord 12 - 0
    1 okt.sv Olyphia 1 - Lemelerveld 13 - 1
    1 okt.Dedemsvaart 1 - VKW 15 - 3
    1 okt.Zuidwolde 1 - SC Erica 12 - 6
    30 sep.Germanicus 1 - Valthermond 12 - 3
    24 sep.Lemelerveld 1 - Zuidwolde 10 - 3
    24 sep.Valthermond 1 - sv Olyphia 15 - 2
    24 sep.Raptim 1 - Dedemsvaart 13 - 4
    24 sep.SC Erica 1 - Heerde 13 - 3
    24 sep.Stadskanaal 1 - Ruinerwold 14 - 1
    24 sep.SC Emmeloord 1 - Germanicus 12 - 2
    24 sep.VKW 1 - Beilen 10 - 1
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafKeeperstrainer
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Huisman, Klaas JacobOverige stafTeammanager
    Nugter, RobTechnische stafAss.-trainer/coach
    Vos, HermanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Di 20:00 1 Thuis
    Vr 20:00 1 Thuis