• SC Emmeloord 1 zondag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 dec. 14:00Beilen 1 - SC Emmeloord 1Sportpark Noordwest
    10 dec. 20:00Protos 1 - SC Emmeloord 1Sportpark De Schalm
    15 dec. 14:00SC Emmeloord 1 - Zuidwolde 1Sportpark Ervenbos
  • Poulestanden SC Emmeloord 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemelerveld 1108202762126
    2Jubbega 11072130111923
    3LAC Frisia 1883 11071222121022
    4Heerde 11045130141617
    5SC Emmeloord 1105231813517
    6Zuidwolde 1104242319414
    7LSC 1890 1104152415913
    8Beilen 1103341317-412
    9Dedemsvaart 1103251629-1311
    10EMMS 1102441725-810
    11Oerterp 1102351426-129
    12DTD 1101541325-128
    13Drachten 1102172136-157
    14VENO 1101181232-204

    Poulestanden SC Emmeloord 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hoogeveen11007163
    2Staphorst 211006153
    3Flevo Boys 211005053
    4Hoogeveen 111005053
    5ONR 111005053
    6Weerdinge 111005053
    7Urk11006243
    8Achilles 1894 111004043
    9Genemuiden SC11004043
    10FC Klazienaveen 111004043
    11Protos 111004043
    12Pesse 111004133
    13VKW 111003033
    14SVM 111004223
    15Urk 211004223
    16SC Emmeloord 111002023
    17Rolder Boys 111003213
    18ACV11002113
    19Hollandscheveld 111001013
    20Ruinen 111001013
    21Smilde'94 111002203
    22Alcides11001103
    23Noordscheschut 111001103
    24MSC/Amslod11001103
    25SVV'04 111001103
    26Steenwijkerwold 111000003
    27Flevo Boys00000000
    28d' Olde Veste'54 100000000
    29HOC 110012200
    30DZOH 110011100
    31Nieuw Buinen 110011100
    32Staphorst10011100
    33SSA Creil-Bant 110011100
    34ZZVV 110010000
    35Gomos 2100123-10
    36SVBO 1100112-10
    37SC Erica 1100101-10
    38VHK 1100101-10
    39Dwingeloo 1100124-20
    40vv Sweel 1100124-20
    41HZVV100102-20
    42Tollebeek 1100114-30
    43Emmen100103-30
    44De Weide 1100126-40
    45Asser Boys 1100104-40
    46CEC 1100104-40
    47CSVC 1100104-40
    48LTC 1100104-40
    49HODO 1100116-50
    50Fit Boys 1100105-50
    51Gasselternijveen 1100105-50
    52FC Kraggenburg 1100105-50
    53vv Steenwijk 1100105-50
    54Elim 1100117-60

    Poulestanden SC Emmeloord 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 1320110646
    2Go Ahead Kampen 132018716
    3IJVV 13102910-13
    4Lelystad '67 1310259-43

    Poulestanden SC Emmeloord 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles 1894 100000000
    2ACV00000000
    3Alcides00000000
    4SC Emmeloord 100000000
    5Flevo Boys00000000
    6Flevo Boys 200000000
    7Genemuiden SC00000000
    8Hollandscheveld 100000000
    9Hoogeveen 100000000
    10Hoogeveen00000000
    11FC Klazienaveen 100000000
    12MSC/Amslod00000000
    13Noordscheschut 100000000
    14d' Olde Veste'54 100000000
    15ONR 100000000
    16Pesse 100000000
    17Protos 100000000
    18Rolder Boys 100000000
    19Ruinen 100000000
    20Smilde'94 100000000
    21Staphorst 200000000
    22Steenwijkerwold 100000000
    23SVM 100000000
    24SVV'04 100000000
    25Urk 200000000
    26Urk00000000
    27VKW 100000000
    28Weerdinge 100000000
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    26 mei.Valthermond 1 - Dalfsen 10 - 2
    26 mei.Zuidwolde 1 - Lemelerveld 12 - 2
    26 mei.Heerde 1 - Germanicus 15 - 2
    26 mei.Beilen 1 - Rolder Boys 11 - 1
    26 mei.FC Assen 1 - Stadskanaal 10 - 5
    26 mei.Dedemsvaart 1 - Asser Boys 15 - 1
    26 mei.SC Erica 1 - SC Emmeloord 12 - 2
    19 mei.Asser Boys 1 - FC Assen 13 - 2
    19 mei.SC Emmeloord 1 - Dedemsvaart 14 - 0
    19 mei.Germanicus 1 - Valthermond 13 - 2
    19 mei.Rolder Boys 1 - Heerde 12 - 5
    19 mei.Stadskanaal 1 - Zuidwolde 12 - 0
    19 mei.Lemelerveld 1 - Beilen 14 - 0
    19 mei.Dalfsen 1 - SC Erica 13 - 1
    12 mei.SC Emmeloord 1 - Asser Boys 14 - 3
    12 mei.Zuidwolde 1 - Germanicus 11 - 3
    12 mei.FC Assen 1 - Dalfsen 10 - 3
    12 mei.Beilen 1 - Heerde 10 - 2
    12 mei.Dedemsvaart 1 - Lemelerveld 12 - 3
    12 mei.Valthermond 1 - Rolder Boys 12 - 2
    12 mei.SC Erica 1 - Stadskanaal 10 - 0
    5 mei.Germanicus 1 - Stadskanaal 12 - 2
    28 apr.Valthermond 1 - FC Assen 13 - 2
    26 apr.Germanicus 1 - Dedemsvaart 11 - 1
    22 apr.Lemelerveld 1 - Valthermond 14 - 1
    22 apr.Dalfsen 1 - SC Emmeloord 12 - 0
    22 apr.Heerde 1 - Zuidwolde 14 - 0
    22 apr.Stadskanaal 1 - Dedemsvaart 12 - 1
    20 apr.Germanicus 1 - Beilen 12 - 0
    20 apr.Asser Boys 1 - SC Erica 11 - 2
    20 apr.Rolder Boys 1 - FC Assen 12 - 2
    14 apr.FC Assen 1 - Lemelerveld 11 - 1
    14 apr.Valthermond 1 - Heerde 11 - 0
    14 apr.Dedemsvaart 1 - Germanicus 11 - 1
    14 apr.Asser Boys 1 - Dalfsen 11 - 3
    14 apr.SC Emmeloord 1 - Stadskanaal 13 - 3
    14 apr.SC Erica 1 - Rolder Boys 10 - 1
    14 apr.Zuidwolde 1 - Beilen 13 - 1
    7 apr.Germanicus 1 - SC Erica 13 - 2
    7 apr.Stadskanaal 1 - Asser Boys 12 - 2
    7 apr.Dalfsen 1 - Dedemsvaart 12 - 0
    7 apr.Lemelerveld 1 - SC Emmeloord 14 - 0
    7 apr.Rolder Boys 1 - Zuidwolde 12 - 1
    7 apr.Heerde 1 - FC Assen 15 - 1
    7 apr.Beilen 1 - Valthermond 12 - 2
    31 mrt.Dalfsen 1 - Germanicus 13 - 1
    31 mrt.Stadskanaal 1 - Lemelerveld 13 - 3
    31 mrt.Dedemsvaart 1 - Valthermond 11 - 1
    31 mrt.SC Emmeloord 1 - Heerde 12 - 1
    31 mrt.SC Erica 1 - Beilen 12 - 2
    31 mrt.Asser Boys 1 - Rolder Boys 11 - 3
    31 mrt.FC Assen 1 - Zuidwolde 11 - 2
    24 mrt.SC Erica 1 - Heerde 10 - 1
    24 mrt.Dedemsvaart 1 - Rolder Boys 11 - 5
    24 mrt.Zuidwolde 1 - Valthermond 11 - 0
    24 mrt.Asser Boys 1 - Lemelerveld 10 - 3
    24 mrt.Dalfsen 1 - Stadskanaal 12 - 1
    24 mrt.SC Emmeloord 1 - Germanicus 13 - 2
    24 mrt.FC Assen 1 - Beilen 11 - 0
    17 mrt.Germanicus 1 - Asser Boys 17 - 2
    17 mrt.Zuidwolde 1 - Dalfsen 11 - 2
    17 mrt.Valthermond 1 - SC Erica 12 - 1
    17 mrt.Heerde 1 - Lemelerveld 11 - 3
    17 mrt.Rolder Boys 1 - Stadskanaal 12 - 1
    17 mrt.Beilen 1 - Dedemsvaart 15 - 0
    17 mrt.FC Assen 1 - SC Emmeloord 12 - 2
    10 mrt.SC Emmeloord 1 - Rolder Boys 11 - 2
    10 mrt.SC Erica 1 - Zuidwolde 13 - 2
    10 mrt.Stadskanaal 1 - Valthermond 13 - 0
    10 mrt.Dedemsvaart 1 - FC Assen 15 - 1
    10 mrt.Lemelerveld 1 - Germanicus 11 - 0
    10 mrt.Asser Boys 1 - Beilen 12 - 3
    10 mrt.Dalfsen 1 - Heerde 13 - 0
    3 mrt.Germanicus 1 - SC Emmeloord 12 - 1
    3 mrt.Valthermond 1 - Zuidwolde 15 - 2
    3 mrt.Rolder Boys 1 - Dedemsvaart 13 - 0
    24 feb.Valthermond 1 - Beilen 14 - 0
    24 feb.SC Emmeloord 1 - Lemelerveld 11 - 1
    24 feb.FC Assen 1 - Heerde 10 - 4
    24 feb.Dedemsvaart 1 - Dalfsen 10 - 0
    24 feb.Asser Boys 1 - Stadskanaal 12 - 3
    24 feb.SC Erica 1 - Germanicus 11 - 2
    17 feb.Germanicus 1 - Rolder Boys 11 - 0
    17 feb.Beilen 1 - Stadskanaal 10 - 3
    17 feb.SC Erica 1 - FC Assen 12 - 0
    17 feb.Heerde 1 - Dedemsvaart 11 - 4
    17 feb.Lemelerveld 1 - Dalfsen 10 - 1
    17 feb.Zuidwolde 1 - SC Emmeloord 11 - 2
    17 feb.Valthermond 1 - Asser Boys 13 - 0
    10 feb.Stadskanaal 1 - Heerde 11 - 1
    10 feb.Dalfsen 1 - Beilen 13 - 0
    10 feb.SC Emmeloord 1 - Valthermond 10 - 4
    10 feb.Asser Boys 1 - Zuidwolde 12 - 2
    10 feb.Rolder Boys 1 - Lemelerveld 11 - 3
    10 feb.FC Assen 1 - Germanicus 10 - 7
    10 feb.Dedemsvaart 1 - SC Erica 13 - 1
    3 feb.Beilen 1 - SC Emmeloord 11 - 2
    3 feb.Rolder Boys 1 - Dalfsen 16 - 2
    3 feb.Lemelerveld 1 - SC Erica 14 - 0
    3 feb.Zuidwolde 1 - Dedemsvaart 12 - 5
    3 feb.Heerde 1 - Asser Boys 12 - 1
    20 jan.Heerde 1 - SC Erica 15 - 0
    20 jan.Beilen 1 - FC Assen 10 - 2
    20 jan.Stadskanaal 1 - Dalfsen 13 - 1
    20 jan.Lemelerveld 1 - Asser Boys 17 - 0
    16 dec.Zuidwolde 1 - Rolder Boys 12 - 1
    9 dec.Beilen 1 - Zuidwolde 13 - 1
    9 dec.Rolder Boys 1 - SC Erica 13 - 1
    9 dec.Lemelerveld 1 - FC Assen 15 - 0
    9 dec.Dalfsen 1 - Asser Boys 14 - 1
    9 dec.Heerde 1 - Valthermond 11 - 0
    9 dec.Stadskanaal 1 - SC Emmeloord 14 - 1
    2 dec.FC Assen 1 - Rolder Boys 10 - 4
    2 dec.SC Emmeloord 1 - Dalfsen 11 - 2
    2 dec.Beilen 1 - Germanicus 14 - 0
    2 dec.Valthermond 1 - Lemelerveld 11 - 2
    2 dec.Zuidwolde 1 - Heerde 11 - 3
    2 dec.Dedemsvaart 1 - Stadskanaal 15 - 3
    2 dec.SC Erica 1 - Asser Boys 11 - 2
    25 nov.Germanicus 1 - Zuidwolde 14 - 2
    25 nov.Asser Boys 1 - SC Emmeloord 11 - 1
    25 nov.Rolder Boys 1 - Valthermond 12 - 2
    25 nov.Heerde 1 - Beilen 15 - 1
    25 nov.Dalfsen 1 - FC Assen 16 - 2
    25 nov.Lemelerveld 1 - Dedemsvaart 17 - 2
    25 nov.Stadskanaal 1 - SC Erica 12 - 0
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafKeeperstrainer
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Huisman, Klaas JacobOverige stafTeammanager
    Krommenhoek, DickTechnische stafTrainer/coach
    Nugter, RobTechnische stafAss.-trainer/coach
    Vos, HermanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Di 20:00 1 Thuis
    Vr 20:00 1 Thuis