• SC Emmeloord 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 okt. 10:00Rolder Boys 2 - SC Emmeloord 2Sportpark Boerbos
    27 okt. 11:00SC Emmeloord 2 - Peize 2Sportpark Ervenbos
    3 nov. 11:00LSC 1890 2 - SC Emmeloord 2Sportpark Leeuwarderweg
    10 nov. 11:00SC Emmeloord 2 - Raptim 2Sportpark Ervenbos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 okt.WVV 2 - SC Emmeloord 22 - 7
    13 okt.SC Emmeloord 2 - Dalen 24 - 0
  • Poulestanden SC Emmeloord 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 243101431110
    2LSC 1890 2422012758
    3FC Lewenborg 2421110557
    4Gomos 2421111747
    5GRC Groningen 242116427
    6Peize 242115507
    7GVAV-Rapiditas 242029546
    8WVV 242021718-16
    9GAVC 24202810-26
    10Dalen 24202916-76
    11LAC Frisia 1883 24103611-53
    12Rolder Boys 24103611-53
    13VKW 2402249-52
    14Raptim 24013612-61

    Poulestanden SC Emmeloord 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 23300202189
    2Zuidwolde 2310268-23
    3VENO 23102511-63
    4Ruinerwold 23102515-103

    Poulestanden SC Emmeloord 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ACV 200000000
    2Alcides 200000000
    3Annen 200000000
    4Dalen 200000000
    5DESZ 200000000
    6Drenthina 200000000
    7SC Emmeloord 200000000
    8SC Genemuiden 300000000
    9SC Genemuiden 200000000
    10HZVV 200000000
    11Nieuw Buinen 200000000
    12Noordscheschut 200000000
    13d' Olde Veste'54 300000000
    14d' Olde Veste'54 200000000
    15Protos 200000000
    16Raptim 200000000
    17Rolder Boys 200000000
    18Steenwijkerwold 200000000
    19vv Sweel 200000000
    20VAKO 200000000
    21De Weide 300000000
    22De Weide 200000000
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    26 mei.Stadskanaal 2 - Peize 24 - 0
    26 mei.Dalen 2 - GAVC 24 - 0
    26 mei.LAC Frisia 1883 2 - Rolder Boys 21 - 4
    26 mei.Alcides 2 - Hoogeveen 27 - 1
    26 mei.VKW 2 - FVC 22 - 2
    26 mei.Gomos 2 - SWZ Boso Sneek 21 - 0
    19 mei.GAVC 2 - Alcides 23 - 2
    19 mei.Hoogeveen 2 - Stadskanaal 24 - 0
    19 mei.SC Emmeloord 2 - Dalen 25 - 4
    19 mei.FVC 2 - Gomos 21 - 1
    19 mei.SWZ Boso Sneek 2 - GRC Groningen 20 - 2
    19 mei.Peize 2 - LAC Frisia 1883 22 - 2
    19 mei.Rolder Boys 2 - VKW 26 - 3
    16 mei.Gomos 2 - GRC Groningen 24 - 0
    12 mei.GRC Groningen 2 - Hoogeveen 22 - 0
    12 mei.SC Emmeloord 2 - GAVC 22 - 1
    12 mei.Dalen 2 - Peize 21 - 3
    12 mei.LAC Frisia 1883 2 - VKW 21 - 4
    12 mei.Alcides 2 - SWZ Boso Sneek 24 - 1
    12 mei.Gomos 2 - Rolder Boys 23 - 2
    5 mei.Stadskanaal 2 - FVC 21 - 3
    5 mei.GRC Groningen 2 - SC Emmeloord 21 - 1
    5 mei.Peize 2 - GAVC 21 - 1
    5 mei.Gomos 2 - Alcides 22 - 3
    28 apr.VKW 2 - GAVC 23 - 1
    28 apr.LAC Frisia 1883 2 - Alcides 22 - 5
    28 apr.Gomos 2 - Stadskanaal 24 - 3
    26 apr.Hoogeveen 2 - SWZ Boso Sneek 25 - 2
    25 apr.Peize 2 - GRC Groningen 21 - 1
    22 apr.GAVC 2 - GRC Groningen 21 - 2
    22 apr.Hoogeveen 2 - Dalen 24 - 1
    22 apr.FVC 2 - LAC Frisia 1883 23 - 0
    22 apr.SWZ Boso Sneek 2 - SC Emmeloord 24 - 1
    22 apr.Peize 2 - Gomos 21 - 1
    22 apr.VKW 2 - Stadskanaal 22 - 2
    20 apr.Dalen 2 - GRC Groningen 20 - 4
    19 apr.Rolder Boys 2 - Alcides 20 - 4
    18 apr.Peize 2 - FVC 25 - 0
    14 apr.GAVC 2 - SWZ Boso Sneek 22 - 1
    14 apr.Stadskanaal 2 - LAC Frisia 1883 21 - 4
    14 apr.GRC Groningen 2 - Rolder Boys 22 - 3
    14 apr.Alcides 2 - Peize 22 - 2
    14 apr.SC Emmeloord 2 - Hoogeveen 21 - 2
    14 apr.Dalen 2 - FVC 21 - 1
    14 apr.Gomos 2 - VKW 23 - 0
    7 apr.Hoogeveen 2 - GAVC 22 - 1
    7 apr.LAC Frisia 1883 2 - Gomos 24 - 1
    7 apr.FVC 2 - GRC Groningen 21 - 4
    7 apr.SWZ Boso Sneek 2 - Dalen 24 - 3
    7 apr.Rolder Boys 2 - Stadskanaal 23 - 0
    7 apr.VKW 2 - Alcides 20 - 0
    7 apr.Peize 2 - SC Emmeloord 21 - 1
    31 mrt.GAVC 2 - Rolder Boys 22 - 3
    31 mrt.Hoogeveen 2 - Peize 21 - 3
    31 mrt.Alcides 2 - Stadskanaal 22 - 1
    31 mrt.Dalen 2 - Gomos 25 - 2
    31 mrt.SC Emmeloord 2 - VKW 25 - 0
    31 mrt.GRC Groningen 2 - LAC Frisia 1883 22 - 0
    31 mrt.SWZ Boso Sneek 2 - FVC 21 - 1
    24 mrt.GAVC 2 - Peize 25 - 1
    24 mrt.Stadskanaal 2 - Gomos 20 - 4
    24 mrt.Alcides 2 - LAC Frisia 1883 26 - 1
    24 mrt.Dalen 2 - Rolder Boys 20 - 2
    24 mrt.SC Emmeloord 2 - FVC 22 - 0
    24 mrt.GRC Groningen 2 - VKW 23 - 1
    24 mrt.SWZ Boso Sneek 2 - Hoogeveen 23 - 3
    17 mrt.Stadskanaal 2 - SWZ Boso Sneek 20 - 5
    17 mrt.LAC Frisia 1883 2 - Dalen 20 - 2
    17 mrt.FVC 2 - GAVC 22 - 2
    17 mrt.Alcides 2 - SC Emmeloord 25 - 1
    17 mrt.Rolder Boys 2 - Hoogeveen 24 - 2
    17 mrt.VKW 2 - Peize 24 - 5
    10 mrt.SC Emmeloord 2 - Rolder Boys 21 - 2
    10 mrt.GAVC 2 - LAC Frisia 1883 22 - 3
    10 mrt.Hoogeveen 2 - Gomos 22 - 3
    10 mrt.GRC Groningen 2 - Stadskanaal 21 - 0
    10 mrt.Dalen 2 - Alcides 20 - 1
    10 mrt.SWZ Boso Sneek 2 - VKW 23 - 0
    3 mrt.Stadskanaal 2 - Dalen 23 - 1
    3 mrt.Peize 2 - Alcides 20 - 1
    3 mrt.VKW 2 - Gomos 22 - 1
    3 mrt.Rolder Boys 2 - SWZ Boso Sneek 22 - 2
    24 feb.GAVC 2 - Hoogeveen 22 - 2
    24 feb.Stadskanaal 2 - Rolder Boys 23 - 6
    24 feb.Alcides 2 - VKW 23 - 0
    24 feb.Dalen 2 - SWZ Boso Sneek 22 - 1
    24 feb.GRC Groningen 2 - FVC 26 - 3
    24 feb.SC Emmeloord 2 - Peize 21 - 3
    24 feb.Gomos 2 - LAC Frisia 1883 24 - 0
    17 feb.Stadskanaal 2 - SC Emmeloord 25 - 1
    17 feb.LAC Frisia 1883 2 - Hoogeveen 21 - 1
    17 feb.GRC Groningen 2 - Alcides 22 - 0
    17 feb.FVC 2 - Rolder Boys 20 - 4
    17 feb.Peize 2 - SWZ Boso Sneek 21 - 0
    17 feb.VKW 2 - Dalen 25 - 2
    17 feb.Gomos 2 - GAVC 20 - 2
    10 feb.GAVC 2 - Stadskanaal 23 - 2
    10 feb.Hoogeveen 2 - VKW 23 - 1
    10 feb.SC Emmeloord 2 - Gomos 21 - 2
    10 feb.Alcides 2 - FVC 26 - 0
    10 feb.SWZ Boso Sneek 2 - LAC Frisia 1883 20 - 3
    10 feb.Rolder Boys 2 - Peize 22 - 1
    3 feb.LAC Frisia 1883 2 - SC Emmeloord 22 - 6
    3 feb.FVC 2 - Hoogeveen 21 - 2
    20 jan.FVC 2 - SC Emmeloord 20 - 3
    20 jan.VKW 2 - GRC Groningen 23 - 1
    20 jan.Rolder Boys 2 - Dalen 23 - 0
    9 dec.LAC Frisia 1883 2 - Stadskanaal 22 - 2
    9 dec.FVC 2 - Dalen 20 - 2
    9 dec.Hoogeveen 2 - SC Emmeloord 22 - 6
    9 dec.SWZ Boso Sneek 2 - GAVC 26 - 1
    9 dec.Rolder Boys 2 - GRC Groningen 22 - 3
    2 dec.Stadskanaal 2 - VKW 21 - 3
    2 dec.Alcides 2 - Rolder Boys 23 - 2
    2 dec.GRC Groningen 2 - GAVC 24 - 0
    2 dec.LAC Frisia 1883 2 - FVC 21 - 3
    2 dec.SC Emmeloord 2 - SWZ Boso Sneek 22 - 1
    2 dec.Dalen 2 - Hoogeveen 21 - 1
    2 dec.Gomos 2 - Peize 23 - 3
    25 nov.GAVC 2 - SC Emmeloord 22 - 2
    25 nov.Hoogeveen 2 - GRC Groningen 21 - 3
    25 nov.FVC 2 - Stadskanaal 21 - 2
    25 nov.VKW 2 - LAC Frisia 1883 27 - 1
    25 nov.Rolder Boys 2 - Gomos 23 - 3
    25 nov.Peize 2 - Dalen 22 - 2
    24 nov.SWZ Boso Sneek 2 - Alcides 23 - 2
    18 nov.GAVC 2 - VKW 22 - 3
    18 nov.Hoogeveen 2 - FVC 21 - 1
    18 nov.Dalen 2 - Stadskanaal 23 - 1
    18 nov.Alcides 2 - Gomos 23 - 1
    18 nov.GRC Groningen 2 - Peize 24 - 2
    18 nov.SC Emmeloord 2 - LAC Frisia 1883 26 - 2
    18 nov.SWZ Boso Sneek 2 - Rolder Boys 22 - 0
    4 nov.Stadskanaal 2 - Alcides 22 - 4
    4 nov.LAC Frisia 1883 2 - GRC Groningen 23 - 1
    4 nov.FVC 2 - SWZ Boso Sneek 21 - 6
    4 nov.Rolder Boys 2 - GAVC 23 - 4
    4 nov.Peize 2 - Hoogeveen 26 - 1
    4 nov.Gomos 2 - Dalen 22 - 1
    4 nov.VKW 2 - SC Emmeloord 22 - 1
    28 okt.GAVC 2 - FVC 22 - 3
    28 okt.Hoogeveen 2 - Rolder Boys 23 - 1
    28 okt.SC Emmeloord 2 - Alcides 22 - 4
    28 okt.Dalen 2 - LAC Frisia 1883 25 - 3
    28 okt.GRC Groningen 2 - Gomos 21 - 0
    28 okt.SWZ Boso Sneek 2 - Stadskanaal 22 - 2
    28 okt.Peize 2 - VKW 20 - 5
    21 okt.Stadskanaal 2 - GRC Groningen 20 - 3
    21 okt.FVC 2 - Peize 21 - 1
    21 okt.LAC Frisia 1883 2 - GAVC 20 - 0
    21 okt.Alcides 2 - Dalen 24 - 0
    21 okt.VKW 2 - SWZ Boso Sneek 23 - 0
    21 okt.Rolder Boys 2 - SC Emmeloord 22 - 1
    21 okt.Gomos 2 - Hoogeveen 20 - 1
    14 okt.GAVC 2 - Dalen 23 - 0
    14 okt.Hoogeveen 2 - Alcides 20 - 2
    14 okt.FVC 2 - VKW 22 - 1
    14 okt.SC Emmeloord 2 - GRC Groningen 20 - 0
    14 okt.SWZ Boso Sneek 2 - Gomos 21 - 2
    14 okt.Rolder Boys 2 - LAC Frisia 1883 21 - 1
    14 okt.Peize 2 - Stadskanaal 22 - 2
    7 okt.Stadskanaal 2 - Hoogeveen 21 - 4
    7 okt.Dalen 2 - SC Emmeloord 21 - 1
    7 okt.LAC Frisia 1883 2 - Peize 22 - 1
    7 okt.Alcides 2 - GAVC 24 - 3
    7 okt.GRC Groningen 2 - SWZ Boso Sneek 24 - 0
    7 okt.Gomos 2 - FVC 21 - 0
    7 okt.VKW 2 - Rolder Boys 23 - 1
    30 sep.GAVC 2 - Gomos 22 - 3
    30 sep.Hoogeveen 2 - LAC Frisia 1883 22 - 0
    30 sep.SC Emmeloord 2 - Stadskanaal 22 - 3
    30 sep.Dalen 2 - VKW 20 - 7
    30 sep.SWZ Boso Sneek 2 - Peize 22 - 0
    30 sep.Rolder Boys 2 - FVC 22 - 2
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berende, EdwinTechnische stafAss.-trainer/coach
    Boomsma, DouweTechnische stafTrainer/coach
    Pater, DucoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Di 20:00 1 Gasten
    Vr 20:00 1 Gasten