• SC Emmeloord 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 dec. 14:00De Weide 2 - SC Emmeloord 2Sportpark Schutlanden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 dec.Hoogeveen Zondag 2 - SC Emmeloord 22 - 6
  • Poulestanden SC Emmeloord 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VKW 2109013792827
    2Alcides 21090136132327
    3GRC Groningen 21172224141023
    4SWZ Boso Sneek 21161429171219
    5Gomos 2105231817117
    6Hoogeveen Zondag 2114251724-714
    7Dalen 2113441625-913
    8SC Emmeloord 2113352522312
    9Stadskanaal 2113351927-812
    10FVC 2113351424-1012
    11Peize 2102442223-110
    12Frisia 2112361534-199
    13GAVC 2112272031-118
    14Rolder Boys 2111371830-126

    Poulestanden SC Emmeloord 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 2320111476
    2Steenwijkerwold 2320110466
    3Akkrum 231025503
    4FC Oldemarkt 23102518-133

    Poulestanden SC Emmeloord 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 211007163
    2vv Sweel 311007163
    3Alcides 211008353
    4Achilles 1894 211005053
    5HZVV 211005053
    6LTC 211004133
    7SC Genemuiden 211004223
    8De Weide 211003123
    9Urk 211002023
    10Dalen 211002023
    11Gomos 211004313
    12Annen 211003303
    13Hoogeveen Zondag 200000000
    14FC Klazienaveen 200000000
    15d' Olde Veste'54 200000000
    16Peize 200000000
    17Steenwijker Boys 200000000
    18Urk 300000000
    19DZOH 210013300
    20FC Meppel 2100134-10
    21SVBO 2100124-20
    22Drenthina 2100113-20
    23Ruinerwold 2100102-20
    24vv Sweel 2100102-20
    25Rolder Boys 2100114-30
    26ZZVV 2100138-50
    27Raptim 3100105-50
    28VKW 2100105-50
    29Emmen 2100117-60
    30FC Meppel 3100117-60

    Poulestanden SC Emmeloord 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Winsum 211006243
    2CVVO 211002113
    3Marum 211002113
    4VEV'67 211002113
    5Drachtster Boys 311001013
    6SC Genemuiden 211000003
    7Achilles 1894 200000000
    8Annen 200000000
    9Balk 200000000
    10SV Bedum 200000000
    11Blauw Wit '34 200000000
    12Dalen 200000000
    13DTD 200000000
    14SC Emmeloord 200000000
    15't Fean'58 200000000
    16FVC 200000000
    17Gomos 200000000
    18GVAV-Rapiditas 200000000
    19HFC '15 200000000
    20HZVV 200000000
    21SC Joure 200000000
    22The Knickerbockers 300000000
    23FC Lewenborg 200000000
    24LTC 200000000
    25ONS Sneek 200000000
    26Siddeburen 200000000
    27Stadskanaal 200000000
    28Steenwijker Boys 200000000
    29vv Sweel 300000000
    30Urk 300000000
    31Urk 200000000
    32De Weide 200000000
    33Buitenpost 210010000
    34Alcides 2100112-10
    35Blauw Wit '34 5100112-10
    36Broekster Boys 2100112-10
    37Peize 2100101-10
    38Groen Geel 2100126-40
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    9 dec.FVC 2 - Dalen 20 - 2
    9 dec.LAC Frisia 1883 2 - Stadskanaal 22 - 2
    9 dec.Hoogeveen 2 - SC Emmeloord 22 - 6
    9 dec.SWZ Boso Sneek 2 - GAVC 26 - 1
    9 dec.Rolder Boys 2 - GRC Groningen 22 - 3
    2 dec.Stadskanaal 2 - VKW 21 - 3
    2 dec.LAC Frisia 1883 2 - FVC 21 - 3
    2 dec.GRC Groningen 2 - GAVC 24 - 0
    2 dec.Dalen 2 - Hoogeveen 21 - 1
    2 dec.SC Emmeloord 2 - SWZ Boso Sneek 22 - 1
    2 dec.Alcides 2 - Rolder Boys 23 - 2
    2 dec.Gomos 2 - Peize 23 - 3
    25 nov.GAVC 2 - SC Emmeloord 22 - 2
    25 nov.Hoogeveen 2 - GRC Groningen 21 - 3
    25 nov.FVC 2 - Stadskanaal 21 - 2
    25 nov.Peize 2 - Dalen 22 - 2
    25 nov.VKW 2 - LAC Frisia 1883 27 - 1
    25 nov.Rolder Boys 2 - Gomos 23 - 3
    24 nov.SWZ Boso Sneek 2 - Alcides 23 - 2
    18 nov.GAVC 2 - VKW 22 - 3
    18 nov.Hoogeveen 2 - FVC 21 - 1
    18 nov.SC Emmeloord 2 - LAC Frisia 1883 26 - 2
    18 nov.Dalen 2 - Stadskanaal 23 - 1
    18 nov.GRC Groningen 2 - Peize 24 - 2
    18 nov.Alcides 2 - Gomos 23 - 1
    18 nov.SWZ Boso Sneek 2 - Rolder Boys 22 - 0
    4 nov.Stadskanaal 2 - Alcides 22 - 4
    4 nov.FVC 2 - SWZ Boso Sneek 21 - 6
    4 nov.LAC Frisia 1883 2 - GRC Groningen 23 - 1
    4 nov.VKW 2 - SC Emmeloord 22 - 1
    4 nov.Gomos 2 - Dalen 22 - 1
    4 nov.Peize 2 - Hoogeveen 26 - 1
    4 nov.Rolder Boys 2 - GAVC 23 - 4
    28 okt.GAVC 2 - FVC 22 - 3
    28 okt.Hoogeveen 2 - Rolder Boys 23 - 1
    28 okt.Dalen 2 - LAC Frisia 1883 25 - 3
    28 okt.SC Emmeloord 2 - Alcides 22 - 4
    28 okt.GRC Groningen 2 - Gomos 21 - 0
    28 okt.SWZ Boso Sneek 2 - Stadskanaal 22 - 2
    28 okt.Peize 2 - VKW 20 - 5
    21 okt.Stadskanaal 2 - GRC Groningen 20 - 3
    21 okt.LAC Frisia 1883 2 - GAVC 20 - 0
    21 okt.Alcides 2 - Dalen 24 - 0
    21 okt.FVC 2 - Peize 21 - 1
    21 okt.Rolder Boys 2 - SC Emmeloord 22 - 1
    21 okt.VKW 2 - SWZ Boso Sneek 23 - 0
    21 okt.Gomos 2 - Hoogeveen 20 - 1
    14 okt.GAVC 2 - Dalen 23 - 0
    14 okt.Hoogeveen 2 - Alcides 20 - 2
    14 okt.FVC 2 - VKW 22 - 1
    14 okt.SC Emmeloord 2 - GRC Groningen 20 - 0
    14 okt.SWZ Boso Sneek 2 - Gomos 21 - 2
    14 okt.Rolder Boys 2 - LAC Frisia 1883 21 - 1
    14 okt.Peize 2 - Stadskanaal 22 - 2
    7 okt.Stadskanaal 2 - Hoogeveen 21 - 4
    7 okt.GRC Groningen 2 - SWZ Boso Sneek 24 - 0
    7 okt.Alcides 2 - GAVC 24 - 3
    7 okt.Dalen 2 - SC Emmeloord 21 - 1
    7 okt.LAC Frisia 1883 2 - Peize 22 - 1
    7 okt.Gomos 2 - FVC 21 - 0
    7 okt.VKW 2 - Rolder Boys 23 - 1
    30 sep.GAVC 2 - Gomos 22 - 3
    30 sep.Hoogeveen 2 - LAC Frisia 1883 22 - 0
    30 sep.SC Emmeloord 2 - Stadskanaal 22 - 3
    30 sep.Dalen 2 - VKW 20 - 7
    30 sep.SWZ Boso Sneek 2 - Peize 22 - 0
    30 sep.Rolder Boys 2 - FVC 22 - 2
    28 sep.Alcides 2 - GRC Groningen 25 - 0
    23 sep.Stadskanaal 2 - GAVC 23 - 1
    23 sep.Peize 2 - Rolder Boys 25 - 1
    23 sep.FVC 2 - Alcides 20 - 5
    23 sep.LAC Frisia 1883 2 - SWZ Boso Sneek 20 - 6
    23 sep.GRC Groningen 2 - Dalen 21 - 1
    23 sep.VKW 2 - Hoogeveen 23 - 1
    23 sep.Gomos 2 - SC Emmeloord 23 - 2
  • Poule programma

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berende, EdwinTechnische stafAss.-trainer/coach
    Boomsma, DouweTechnische stafTrainer/coach
    Pater, DucoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Di 20:00 1 Gasten
    Vr 20:00 1 Gasten