• SC Emmeloord 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 apr. 10:30SWZ Boso Sneek 2 - SC Emmeloord 2Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
    5 mei. 11:00GRC Groningen 2 - SC Emmeloord 2Sportpark Corpus Den Hoorn
    12 mei. 11:00SC Emmeloord 2 - GAVC 2Sportpark Ervenbos
    19 mei. 11:00SC Emmeloord 2 - Dalen 2Sportpark Ervenbos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.SC Emmeloord 2 - Hoogeveen 21 - 2
  • Poulestanden SC Emmeloord 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alcides 221172266204653
    2GRC Groningen 220142449252444
    3VKW 221121853381537
    4Rolder Boys 22311485247537
    5Gomos 21910273833532
    6SWZ Boso Sneek 22194849341531
    7Hoogeveen 2218583744-729
    8Peize 2207674440427
    9SC Emmeloord 22274114844425
    10Dalen 22265113251-1923
    11GAVC 22064104147-622
    12LAC Frisia 1883 22164113359-2622
    13Stadskanaal 22153133457-2318
    14FVC 22236132360-3715

    Poulestanden SC Emmeloord 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 2320111476
    2Steenwijkerwold 2320110466
    3Akkrum 231025503
    4FC Oldemarkt 23102518-133

    Poulestanden SC Emmeloord 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 211007163
    2vv Sweel 311007163
    3Alcides 211008353
    4Achilles 1894 211005053
    5HZVV 211005053
    6LTC 211004133
    7SC Genemuiden 211004223
    8De Weide 211003123
    9Urk 211002023
    10Dalen 211002023
    11Gomos 211004313
    12Annen 211003303
    13Hoogeveen 200000000
    14FC Klazienaveen 200000000
    15d' Olde Veste'54 200000000
    16Peize 200000000
    17Steenwijker Boys 200000000
    18Urk 300000000
    19DZOH 210013300
    20FC Meppel 2100134-10
    21SVBO 2100124-20
    22Drenthina 2100113-20
    23Ruinerwold 2100102-20
    24vv Sweel 2100102-20
    25Rolder Boys 2100114-30
    26ZZVV 2100138-50
    27Raptim 3100105-50
    28VKW 2100105-50
    29Emmen 2100117-60
    30FC Meppel 3100117-60

    Poulestanden SC Emmeloord 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Urk 211007073
    2vv Winsum 211006243
    3HZVV 211005143
    4SV Bedum 211003033
    5Blauw Wit '34 211004223
    6SC Emmeloord 211004223
    7Achilles 1894 211003123
    8Gomos 211003123
    9ONS Sneek 211002023
    10DTD 211004313
    11CVVO 211002113
    12FC Lewenborg 211002113
    13Marum 211002113
    14VEV'67 211002113
    15Drachtster Boys 311001013
    16Stadskanaal 211004403
    17HFC '15 211002203
    18SC Genemuiden 211000003
    19Balk 200000000
    20FVC 200000000
    21The Knickerbockers 310014400
    22Dalen 210012200
    23Buitenpost 210010000
    24SC Joure 2100134-10
    25Alcides 2100112-10
    26Blauw Wit '34 5100112-10
    27Broekster Boys 2100112-10
    28GVAV-Rapiditas 2100112-10
    29Peize 2100101-10
    30LTC 2100124-20
    31De Weide 2100124-20
    32Annen 2100113-20
    33Siddeburen 2100113-20
    34Urk 3100102-20
    35't Fean'58 2100103-30
    36Groen Geel 2100126-40
    37vv Sweel 3100115-40
    38Steenwijker Boys 2100107-70

    Poulestanden SC Emmeloord 2 (B1230 Mannen beker reserve 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ONS Sneek 211006063
    2SV Bedum 211004133
    3SC Emmeloord 211003213
    4Balk 2100123-10
    5Achilles 1894 2100114-30
    6Marum 2100106-60

    Poulestanden SC Emmeloord 2 (B1280 Mannen beker reserve 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Genemuiden 211005143
    2HZVV 211005143
    3Drachtster Boys 311004133
    4ONS Sneek 211002023
    5Gomos 211002113
    6vv Winsum 211002113
    7FC Lewenborg 211001103
    8CVVO 211000003
    9VEV'67 210011100
    10Blauw Wit '34 210010000
    11SV Bedum 2100112-10
    12Stadskanaal 2100112-10
    13Urk 2100102-20
    14DTD 2100114-30
    15SC Emmeloord 2100115-40
    16HFC '15 2100115-40
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    20 apr.Dalen 2 - GRC Groningen 20 - 4
    19 apr.Rolder Boys 2 - Alcides 20 - 4
    18 apr.Peize 2 - FVC 25 - 0
    14 apr.GAVC 2 - SWZ Boso Sneek 22 - 1
    14 apr.Stadskanaal 2 - LAC Frisia 1883 21 - 4
    14 apr.Alcides 2 - Peize 22 - 2
    14 apr.GRC Groningen 2 - Rolder Boys 22 - 3
    14 apr.SC Emmeloord 2 - Hoogeveen 21 - 2
    14 apr.Dalen 2 - FVC 21 - 1
    14 apr.Gomos 2 - VKW 23 - 0
    7 apr.Hoogeveen 2 - GAVC 22 - 1
    7 apr.LAC Frisia 1883 2 - Gomos 24 - 1
    7 apr.FVC 2 - GRC Groningen 21 - 4
    7 apr.SWZ Boso Sneek 2 - Dalen 24 - 3
    7 apr.Rolder Boys 2 - Stadskanaal 23 - 0
    7 apr.VKW 2 - Alcides 20 - 0
    7 apr.Peize 2 - SC Emmeloord 21 - 1
    31 mrt.GAVC 2 - Rolder Boys 22 - 3
    31 mrt.Hoogeveen 2 - Peize 21 - 3
    31 mrt.GRC Groningen 2 - LAC Frisia 1883 22 - 0
    31 mrt.Alcides 2 - Stadskanaal 22 - 1
    31 mrt.Dalen 2 - Gomos 25 - 2
    31 mrt.SC Emmeloord 2 - VKW 25 - 0
    31 mrt.SWZ Boso Sneek 2 - FVC 21 - 1
    24 mrt.GAVC 2 - Peize 25 - 1
    24 mrt.Stadskanaal 2 - Gomos 20 - 4
    24 mrt.Alcides 2 - LAC Frisia 1883 26 - 1
    24 mrt.GRC Groningen 2 - VKW 23 - 1
    24 mrt.Dalen 2 - Rolder Boys 20 - 2
    24 mrt.SC Emmeloord 2 - FVC 22 - 0
    24 mrt.SWZ Boso Sneek 2 - Hoogeveen 23 - 3
    17 mrt.Stadskanaal 2 - SWZ Boso Sneek 20 - 5
    17 mrt.LAC Frisia 1883 2 - Dalen 20 - 2
    17 mrt.Alcides 2 - SC Emmeloord 25 - 1
    17 mrt.FVC 2 - GAVC 22 - 2
    17 mrt.Rolder Boys 2 - Hoogeveen 24 - 2
    17 mrt.VKW 2 - Peize 24 - 5
    10 mrt.GAVC 2 - LAC Frisia 1883 22 - 3
    10 mrt.SC Emmeloord 2 - Rolder Boys 21 - 2
    10 mrt.Hoogeveen 2 - Gomos 22 - 3
    10 mrt.GRC Groningen 2 - Stadskanaal 21 - 0
    10 mrt.Dalen 2 - Alcides 20 - 1
    10 mrt.SWZ Boso Sneek 2 - VKW 23 - 0
    3 mrt.Stadskanaal 2 - Dalen 23 - 1
    3 mrt.VKW 2 - Gomos 22 - 1
    3 mrt.Peize 2 - Alcides 20 - 1
    3 mrt.Rolder Boys 2 - SWZ Boso Sneek 22 - 2
    24 feb.GAVC 2 - Hoogeveen 22 - 2
    24 feb.Stadskanaal 2 - Rolder Boys 23 - 6
    24 feb.GRC Groningen 2 - FVC 26 - 3
    24 feb.SC Emmeloord 2 - Peize 21 - 3
    24 feb.Alcides 2 - VKW 23 - 0
    24 feb.Dalen 2 - SWZ Boso Sneek 22 - 1
    24 feb.Gomos 2 - LAC Frisia 1883 24 - 0
    17 feb.Stadskanaal 2 - SC Emmeloord 25 - 1
    17 feb.LAC Frisia 1883 2 - Hoogeveen 21 - 1
    17 feb.GRC Groningen 2 - Alcides 22 - 0
    17 feb.FVC 2 - Rolder Boys 20 - 4
    17 feb.VKW 2 - Dalen 25 - 2
    17 feb.Gomos 2 - GAVC 20 - 2
    17 feb.Peize 2 - SWZ Boso Sneek 21 - 0
    10 feb.GAVC 2 - Stadskanaal 23 - 2
    10 feb.Hoogeveen 2 - VKW 23 - 1
    10 feb.SC Emmeloord 2 - Gomos 21 - 2
    10 feb.Alcides 2 - FVC 26 - 0
    10 feb.SWZ Boso Sneek 2 - LAC Frisia 1883 20 - 3
    10 feb.Rolder Boys 2 - Peize 22 - 1
    3 feb.LAC Frisia 1883 2 - SC Emmeloord 22 - 6
    3 feb.FVC 2 - Hoogeveen 21 - 2
    20 jan.FVC 2 - SC Emmeloord 20 - 3
    20 jan.Rolder Boys 2 - Dalen 23 - 0
    20 jan.VKW 2 - GRC Groningen 23 - 1
    9 dec.FVC 2 - Dalen 20 - 2
    9 dec.LAC Frisia 1883 2 - Stadskanaal 22 - 2
    9 dec.Hoogeveen 2 - SC Emmeloord 22 - 6
    9 dec.SWZ Boso Sneek 2 - GAVC 26 - 1
    9 dec.Rolder Boys 2 - GRC Groningen 22 - 3
    2 dec.Stadskanaal 2 - VKW 21 - 3
    2 dec.LAC Frisia 1883 2 - FVC 21 - 3
    2 dec.GRC Groningen 2 - GAVC 24 - 0
    2 dec.Dalen 2 - Hoogeveen 21 - 1
    2 dec.SC Emmeloord 2 - SWZ Boso Sneek 22 - 1
    2 dec.Alcides 2 - Rolder Boys 23 - 2
    2 dec.Gomos 2 - Peize 23 - 3
    25 nov.GAVC 2 - SC Emmeloord 22 - 2
    25 nov.Hoogeveen 2 - GRC Groningen 21 - 3
    25 nov.FVC 2 - Stadskanaal 21 - 2
    25 nov.Peize 2 - Dalen 22 - 2
    25 nov.VKW 2 - LAC Frisia 1883 27 - 1
    25 nov.Rolder Boys 2 - Gomos 23 - 3
    24 nov.SWZ Boso Sneek 2 - Alcides 23 - 2
    18 nov.GAVC 2 - VKW 22 - 3
    18 nov.Hoogeveen 2 - FVC 21 - 1
    18 nov.SC Emmeloord 2 - LAC Frisia 1883 26 - 2
    18 nov.Dalen 2 - Stadskanaal 23 - 1
    18 nov.GRC Groningen 2 - Peize 24 - 2
    18 nov.Alcides 2 - Gomos 23 - 1
    18 nov.SWZ Boso Sneek 2 - Rolder Boys 22 - 0
    4 nov.Stadskanaal 2 - Alcides 22 - 4
    4 nov.FVC 2 - SWZ Boso Sneek 21 - 6
    4 nov.LAC Frisia 1883 2 - GRC Groningen 23 - 1
    4 nov.VKW 2 - SC Emmeloord 22 - 1
    4 nov.Gomos 2 - Dalen 22 - 1
    4 nov.Peize 2 - Hoogeveen 26 - 1
    4 nov.Rolder Boys 2 - GAVC 23 - 4
    28 okt.GAVC 2 - FVC 22 - 3
    28 okt.Hoogeveen 2 - Rolder Boys 23 - 1
    28 okt.Dalen 2 - LAC Frisia 1883 25 - 3
    28 okt.SC Emmeloord 2 - Alcides 22 - 4
    28 okt.GRC Groningen 2 - Gomos 21 - 0
    28 okt.SWZ Boso Sneek 2 - Stadskanaal 22 - 2
    28 okt.Peize 2 - VKW 20 - 5
    21 okt.Stadskanaal 2 - GRC Groningen 20 - 3
    21 okt.LAC Frisia 1883 2 - GAVC 20 - 0
    21 okt.Alcides 2 - Dalen 24 - 0
    21 okt.FVC 2 - Peize 21 - 1
    21 okt.Rolder Boys 2 - SC Emmeloord 22 - 1
    21 okt.VKW 2 - SWZ Boso Sneek 23 - 0
    21 okt.Gomos 2 - Hoogeveen 20 - 1
    14 okt.GAVC 2 - Dalen 23 - 0
    14 okt.Hoogeveen 2 - Alcides 20 - 2
    14 okt.FVC 2 - VKW 22 - 1
    14 okt.SC Emmeloord 2 - GRC Groningen 20 - 0
    14 okt.SWZ Boso Sneek 2 - Gomos 21 - 2
    14 okt.Rolder Boys 2 - LAC Frisia 1883 21 - 1
    14 okt.Peize 2 - Stadskanaal 22 - 2
    7 okt.Stadskanaal 2 - Hoogeveen 21 - 4
    7 okt.GRC Groningen 2 - SWZ Boso Sneek 24 - 0
    7 okt.Alcides 2 - GAVC 24 - 3
    7 okt.Dalen 2 - SC Emmeloord 21 - 1
    7 okt.LAC Frisia 1883 2 - Peize 22 - 1
    7 okt.Gomos 2 - FVC 21 - 0
    7 okt.VKW 2 - Rolder Boys 23 - 1
    30 sep.GAVC 2 - Gomos 22 - 3
    30 sep.Hoogeveen 2 - LAC Frisia 1883 22 - 0
    30 sep.SC Emmeloord 2 - Stadskanaal 22 - 3
    30 sep.Dalen 2 - VKW 20 - 7
    30 sep.SWZ Boso Sneek 2 - Peize 22 - 0
    30 sep.Rolder Boys 2 - FVC 22 - 2
    28 sep.Alcides 2 - GRC Groningen 25 - 0
    23 sep.Stadskanaal 2 - GAVC 23 - 1
    23 sep.Peize 2 - Rolder Boys 25 - 1
    23 sep.FVC 2 - Alcides 20 - 5
    23 sep.LAC Frisia 1883 2 - SWZ Boso Sneek 20 - 6
    23 sep.GRC Groningen 2 - Dalen 21 - 1
    23 sep.VKW 2 - Hoogeveen 23 - 1
    23 sep.Gomos 2 - SC Emmeloord 23 - 2
  • Poule programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteam
    22 apr. 10:00Peize 2Gomos 2
    22 apr. 10:00VKW 2Stadskanaal 2
    22 apr. 10:30SWZ Boso Sneek 2SC Emmeloord 2
    22 apr. 11:00FVC 2LAC Frisia 1883 2
    22 apr. 11:30Hoogeveen 2Dalen 2
    22 apr. 12:00GAVC 2GRC Groningen 2
    25 apr. 19:30Peize 2GRC Groningen 2
    26 apr. 19:30Hoogeveen 2SWZ Boso Sneek 2
    28 apr. 10:00Gomos 2Stadskanaal 2
    28 apr. 11:00LAC Frisia 1883 2Alcides 2
    28 apr. 12:00VKW 2GAVC 2
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berende, EdwinTechnische stafAss.-trainer/coach
    Boomsma, DouweTechnische stafTrainer/coach
    Pater, DucoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Di 20:00 1 Gasten
    Vr 20:00 1 Gasten