• SC Emmeloord 3

  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 10:00Ruinen 3 - SC Emmeloord 3Sportpark De Baete
    7 nov. 12:00SC Emmeloord 3 - Renado 2Sportpark Ervenbos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Nieuweschoot 2 - SC Emmeloord 31 - 6
    17 okt.Havelte 2 - SC Emmeloord 33 - 3 (5 - 4)
  • Poulestanden SC Emmeloord 3 (0515 Mannen Zondag reserve (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Havelte 253111210210
    2SC Emmeloord 33300203179
    3Alcides 25302141049
    4Wacker 24121910-15
    5SC Emmeloord 54112814-64
    6Steenwijker Boys 22101512-73
    7Ruinen 331021013-33
    8Nieuweschoot 23102612-63
    9Read Swart 24103171523
    10Renado 2100124-20

    Poulestanden SC Emmeloord 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 311004133
    2De Blesse 2100114-30

    Poulestanden SC Emmeloord 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Oosterwolde 21100180183
    2Rolder Boys 311007073
    3v.v. Dronrijp 211007163
    4Roden 311007163
    5SC Erica 311007253
    6Groen Geel 211005053
    7LSC 1890 411006243
    8Musselkanaal 311006243
    9Noordster 311005143
    10Groen Geel 411004043
    11GSAVV Forward 911008533
    12Gomos 311005233
    13Mamio 211005233
    14FC Kraggenburg 211004133
    15Zuidwolde 411004133
    16SC Erica 411003033
    17Kwiek 411003033
    18OZW 311003033
    19Asser Boys 211006423
    20V.V. Westerkwartier 211003123
    21HODO 211003123
    22Nieuweschoot 211003123
    23Zwartemeerse Boys 211003123
    24Stadskanaal 311004313
    25Wacker 311003213
    26LSC 1890 511002113
    27WKE '16 211002113
    28Farmsum 211001013
    29Tynaarlo 211004403
    30Havelte 211003303
    31Read Swart 211001103
    32FVC 311000003
    33EMMS 300000000
    34Gasselternijveen 200000000
    35Groninger Boys 200000000
    36Haren 200000000
    37Twedo 300000000
    38Westerwolde 200000000
    39Gieten 310014400
    40SC Emmeloord 310013300
    41ONB 210011100
    42VC Trynwalden 210010000
    43VKW 3100134-10
    44SC Emmeloord 6100123-10
    45SC Balkbrug 2100112-10
    46S.F. Deinum 2100112-10
    47VVK 2100101-10
    48S.V. Hoogersmilde 2100146-20
    49FC Burgum 1 (zon)100113-20
    50FC Ter Apel '96 2100113-20
    51Wacker 2100113-20
    52Zevenhuizen 2100113-20
    53Gruno 2100158-30
    54GVAV-Rapiditas 3100125-30
    55FC Lewenborg 4100125-30
    56sv Olyphia 2100114-30
    57Ruinen 3100114-30
    58Actief 4100103-30
    59DVC'59 2100103-30
    60Kwiek 5100103-30
    61Amicitia VMC 4100126-40
    62Jubbega 3100126-40
    63Veelerveen 2100115-40
    64SC Stadspark 4100104-40
    65ST HOC/ValtherBoys 3100127-50
    66Gruno 4100105-50
    67Beilen 4100117-60
    68fc Harlingen 5100117-60
    69Beilen 3100107-70
    70Steenwijker Boys 21001018-180
  • Alle uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gordijn, BoudewijnOverige stafTeammanager
    Hendrikse, SjorsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer