• SC Emmeloord 3

  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 dec. 12:00SC Emmeloord 3 - SC Emmeloord 5Sportpark Ervenbos
    12 dec. 12:15Read Swart 2 - SC Emmeloord 3Sportpark de Jister
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 nov.SC Emmeloord 3 - Wacker 24 - 2
    28 nov.Alcides 2 - SC Emmeloord 30 - 4
  • Poulestanden SC Emmeloord 3 (0515 Mannen Zondag reserve (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 377003763121
    2Havelte 274121713413
    3Read Swart 274032516912
    4Ruinen 373132121010
    5Alcides 293151923-410
    6Wacker 27232181719
    7Steenwijker Boys 272231831-138
    8SC Emmeloord 571331624-86
    9Nieuweschoot 24112814-64
    10Renado 26024519-142

    Poulestanden SC Emmeloord 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 311004133
    2De Blesse 2100114-30

    Poulestanden SC Emmeloord 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Oosterwolde 21100180183
    2Groninger Boys 2110010283
    3Rolder Boys 311007073
    4v.v. Dronrijp 211007163
    5Roden 311007163
    6SC Erica 311007253
    7Groen Geel 211005053
    8LSC 1890 411006243
    9Musselkanaal 311006243
    10Noordster 311005143
    11Groen Geel 411004043
    12GSAVV Forward 911008533
    13Gomos 311005233
    14Mamio 211005233
    15FC Kraggenburg 211004133
    16Zuidwolde 411004133
    17SC Erica 411003033
    18Kwiek 411003033
    19OZW 311003033
    20Asser Boys 211006423
    21V.V. Westerkwartier 211003123
    22HODO 211003123
    23Nieuweschoot 211003123
    24Zwartemeerse Boys 211003123
    25Stadskanaal 311004313
    26Wacker 311003213
    27Gasselternijveen 211002113
    28LSC 1890 511002113
    29WKE '16 211002113
    30Farmsum 211001013
    31Tynaarlo 211004403
    32Havelte 211003303
    33Read Swart 211001103
    34FVC 311000003
    35EMMS 300000000
    36Gieten 310014400
    37SC Emmeloord 310013300
    38ONB 210011100
    39VC Trynwalden 210010000
    40VKW 3100134-10
    41SC Emmeloord 6100123-10
    42SC Balkbrug 2100112-10
    43S.F. Deinum 2100112-10
    44Westerwolde 2100112-10
    45VVK 2100101-10
    46S.V. Hoogersmilde 2100146-20
    47FC Burgum 1 (zon)100113-20
    48FC Ter Apel '96 2100113-20
    49Wacker 2100113-20
    50Zevenhuizen 2100113-20
    51Gruno 2100158-30
    52GVAV-Rapiditas 3100125-30
    53FC Lewenborg 4100125-30
    54sv Olyphia 2100114-30
    55Ruinen 3100114-30
    56Actief 4100103-30
    57DVC'59 2100103-30
    58Kwiek 5100103-30
    59Amicitia VMC 4100126-40
    60Jubbega 3100126-40
    61Veelerveen 2100115-40
    62SC Stadspark 4100104-40
    63ST HOC/ValtherBoys 3100127-50
    64Gruno 4100105-50
    65Beilen 4100117-60
    66fc Harlingen 5100117-60
    67Beilen 3100107-70
    68Haren 21001210-80
    69Steenwijker Boys 21001018-180
  • Alle uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gordijn, BoudewijnOverige stafTeammanager
    Hendrikse, SjorsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer