• SC Emmeloord 3

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 feb. 12:00SC Emmeloord 3 - Twedo 2Sportpark Ervenbos
    17 feb. 11:30Dedemsvaart 2 - SC Emmeloord 3Sportpark De Boekweit
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Emmeloord 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Erica 31081137132425
    2Steenwijkerwold 21062227151220
    3WKE '16 21061324141019
    4Raptim 395131613316
    5Twedo 295132422216
    6VENO 2103341412212
    7DIO Oosterwolde 293242022-211
    8Ruinerwold 293061326-139
    9Dedemsvaart 282241523-88
    10Protos 292071530-156
    11SC Emmeloord 391171530-154
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    14 dec.Raptim 3 - Protos 21 - 2
    9 dec.VENO 2 - WKE '16 21 - 1
    9 dec.SC Erica 3 - SC Emmeloord 32 - 1
    2 dec.SC Emmeloord 3 - Protos 24 - 2
    2 dec.Dedemsvaart 2 - Steenwijkerwold 23 - 2
    2 dec.Raptim 3 - Twedo 23 - 5
    2 dec.DIO Oosterwolde 2 - VENO 20 - 2
    2 dec.WKE '16 2 - SC Erica 30 - 1
    25 nov.Steenwijkerwold 2 - Raptim 31 - 1
    25 nov.Twedo 2 - Dedemsvaart 21 - 1
    25 nov.SC Erica 3 - VENO 21 - 1
    25 nov.Protos 2 - DIO Oosterwolde 21 - 2
    25 nov.Ruinerwold 2 - SC Emmeloord 31 - 0
    18 nov.Dedemsvaart 2 - WKE '16 22 - 1
    18 nov.VENO 2 - Steenwijkerwold 20 - 2
    18 nov.Twedo 2 - Ruinerwold 21 - 0
    18 nov.DIO Oosterwolde 2 - SC Erica 31 - 4
    11 nov.Steenwijkerwold 2 - SC Emmeloord 33 - 2
    11 nov.SC Erica 3 - Twedo 23 - 0
    11 nov.WKE '16 2 - Raptim 30 - 2
    11 nov.Protos 2 - VENO 20 - 5
    11 nov.Ruinerwold 2 - DIO Oosterwolde 20 - 4
    4 nov.VENO 2 - SC Emmeloord 32 - 1
    4 nov.Twedo 2 - WKE '16 22 - 4
    4 nov.DIO Oosterwolde 2 - Dedemsvaart 23 - 1
    4 nov.SC Erica 3 - Raptim 33 - 1
    4 nov.Ruinerwold 2 - Steenwijkerwold 20 - 2
    28 okt.Steenwijkerwold 2 - Protos 23 - 1
    28 okt.Dedemsvaart 2 - SC Erica 31 - 6
    28 okt.Raptim 3 - VENO 22 - 0
    28 okt.SC Emmeloord 3 - DIO Oosterwolde 25 - 5
    28 okt.WKE '16 2 - Ruinerwold 23 - 1
    14 okt.SC Emmeloord 3 - Raptim 30 - 2
    14 okt.Twedo 2 - Protos 24 - 2
    14 okt.DIO Oosterwolde 2 - WKE '16 22 - 5
    14 okt.Ruinerwold 2 - Dedemsvaart 26 - 4
    14 okt.SC Erica 3 - Steenwijkerwold 22 - 3
    7 okt.Steenwijkerwold 2 - Twedo 26 - 0
    7 okt.Dedemsvaart 2 - VENO 22 - 2
    7 okt.Raptim 3 - DIO Oosterwolde 22 - 1
    7 okt.Protos 2 - Ruinerwold 24 - 2
    7 okt.WKE '16 2 - SC Emmeloord 34 - 0
    30 sep.SC Emmeloord 3 - Dedemsvaart 22 - 1
    30 sep.VENO 2 - Twedo 21 - 2
    30 sep.SC Erica 3 - Ruinerwold 28 - 2
    30 sep.WKE '16 2 - Protos 22 - 0
    30 sep.DIO Oosterwolde 2 - Steenwijkerwold 22 - 2
    23 sep.Steenwijkerwold 2 - WKE '16 23 - 4
    23 sep.Dedemsvaart 2 - Raptim 31 - 2
    23 sep.Twedo 2 - SC Emmeloord 39 - 2
    23 sep.Ruinerwold 2 - VENO 21 - 0
    23 sep.Protos 2 - SC Erica 33 - 7
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gordijn, BoudewijnOverige stafTeammanager
    Hendrikse, SjorsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer