• SC Emmeloord 4

  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Teamsponsor SCE4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 sep. 10:00vv Steenwijk 4 - SC Emmeloord 4Sportpark de Nwe Gagels
    8 sep. 12:00SC Emmeloord 4 - Steenwijker Boys 2Sportpark Ervenbos
    15 sep. 10:00Scheerwolde 2 - SC Emmeloord 4Sportpark v.v. Scheerwolde
    22 sep. 12:00SC Emmeloord 4 - Nieuweschoot 2Sportpark Ervenbos
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Emmeloord 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 400000000
    2Scheerwolde 200000000
    3vv Steenwijk 400000000
    4Steenwijker Boys 200000000

    Poulestanden SC Emmeloord 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aengwirden 200000000
    2De Blesse 200000000
    3SC Emmeloord 400000000
    4LAC Frisia 500000000
    5Jubbega 300000000
    6FC Kraggenburg 200000000
    7Lemmer vv 200000000
    8LSC 1890 400000000
    9Nieuweschoot 200000000
    10RKO 200000000
    11Trinitas 200000000
    12VWC 200000000
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    2 jun.Pesse 2 - MSC/Amslod 24 - 1
    2 jun.De Blesse 2 - Zuidwolde 32 - 1
    26 mei.Zuidwolde 3 - MSC/Amslod 23 - 1
    26 mei.Alcides 3 - Havelte 210 - 0
    23 mei.Dwingeloo 3 - Pesse 22 - 6
    22 mei.SC Emmeloord 4 - Ruinen 32 - 0
    19 mei.Pesse 2 - Zuidwolde 35 - 2
    19 mei.Havelte 2 - De Blesse 24 - 1
    19 mei.MSC/Amslod 2 - SC Emmeloord 42 - 2
    19 mei.Ruinen 3 - sv Olyphia 24 - 1
    12 mei.Zuidwolde 3 - Havelte 23 - 8
    12 mei.Alcides 3 - Ruinen 32 - 2
    12 mei.Dwingeloo 3 - SC Emmeloord 43 - 2
    12 mei.sv Olyphia 2 - MSC/Amslod 22 - 1
    5 mei.Pesse 2 - De Blesse 25 - 4
    5 mei.MSC/Amslod 2 - Alcides 31 - 11
    5 mei.Ruinen 3 - Dwingeloo 30 - 3
    2 mei.sv Olyphia 2 - Pesse 20 - 1
    28 apr.SC Emmeloord 4 - Pesse 26 - 1
    22 apr.Alcides 3 - Pesse 213 - 3
    19 apr.SC Emmeloord 4 - sv Olyphia 23 - 1
    14 apr.Zuidwolde 3 - SC Emmeloord 42 - 8
    14 apr.De Blesse 2 - MSC/Amslod 27 - 0
    14 apr.Havelte 2 - Ruinen 31 - 8
    14 apr.Dwingeloo 3 - sv Olyphia 24 - 1
    7 apr.Pesse 2 - Havelte 21 - 3
    7 apr.MSC/Amslod 2 - Dwingeloo 33 - 2
    7 apr.sv Olyphia 2 - Zuidwolde 31 - 3
    7 apr.Ruinen 3 - De Blesse 27 - 5
    5 apr.SC Emmeloord 4 - Alcides 31 - 3
    31 mrt.Havelte 2 - Dwingeloo 32 - 3
    31 mrt.Alcides 3 - Zuidwolde 33 - 2
    24 mrt.Zuidwolde 3 - Ruinen 31 - 5
    24 mrt.Alcides 3 - Dwingeloo 34 - 0
    24 mrt.Havelte 2 - SC Emmeloord 43 - 6
    24 mrt.De Blesse 2 - sv Olyphia 20 - 2
    17 mrt.SC Emmeloord 4 - De Blesse 29 - 0
    17 mrt.MSC/Amslod 2 - Ruinen 33 - 2
    15 mrt.SC Emmeloord 4 - Havelte 24 - 0
    10 mrt.Zuidwolde 3 - Dwingeloo 30 - 2
    10 mrt.Pesse 2 - SC Emmeloord 43 - 6
    10 mrt.Steenwijker Boys 3 - sv Olyphia 20 - 4
    10 mrt.Havelte 2 - MSC/Amslod 25 - 0
    10 mrt.De Blesse 2 - Alcides 31 - 3
    3 mrt.Pesse 2 - Steenwijker Boys 33 - 3
    3 mrt.MSC/Amslod 2 - Zuidwolde 31 - 2
    3 mrt.Ruinen 3 - Havelte 22 - 2
    24 feb.SC Emmeloord 4 - Havelte 2
    24 feb.MSC/Amslod 2 - Steenwijker Boys 31 - 4
    24 feb.De Blesse 2 - Ruinen 30 - 3
    24 feb.Alcides 3 - sv Olyphia 24 - 0
    17 feb.Dwingeloo 3 - De Blesse 23 - 4
    17 feb.sv Olyphia 2 - Havelte 20 - 4
    17 feb.Ruinen 3 - Pesse 21 - 0
    10 feb.Steenwijker Boys 3 - Ruinen 32 - 7
    9 dec.SC Emmeloord 4 - Zuidwolde 34 - 6
    9 dec.Pesse 2 - Alcides 34 - 3
    9 dec.MSC/Amslod 2 - De Blesse 25 - 4
    9 dec.sv Olyphia 2 - Dwingeloo 31 - 3
    2 dec.Zuidwolde 3 - sv Olyphia 25 - 3
    2 dec.Havelte 2 - Pesse 21 - 6
    2 dec.Dwingeloo 3 - MSC/Amslod 20 - 3
    25 nov.SC Emmeloord 4 - Havelte 2
    25 nov.MSC/Amslod 2 - Steenwijker Boys 3
    25 nov.Dwingeloo 3 - Alcides 31 - 4
    25 nov.Ruinen 3 - Zuidwolde 35 - 2
    25 nov.sv Olyphia 2 - De Blesse 23 - 4
    18 nov.Zuidwolde 3 - Alcides 30 - 9
    18 nov.Pesse 2 - sv Olyphia 22 - 4
    18 nov.Steenwijker Boys 3 - Dwingeloo 32 - 4
    18 nov.De Blesse 2 - SC Emmeloord 412 - 3
    18 nov.Ruinen 3 - MSC/Amslod 25 - 1
    15 nov.Pesse 2 - Steenwijker Boys 3
    11 nov.Alcides 3 - De Blesse 29 - 2
    11 nov.MSC/Amslod 2 - Havelte 23 - 2
    11 nov.Dwingeloo 3 - Zuidwolde 33 - 1
    11 nov.sv Olyphia 2 - Steenwijker Boys 32 - 4
    4 nov.SC Emmeloord 4 - Dwingeloo 312 - 1
    4 nov.MSC/Amslod 2 - sv Olyphia 23 - 1
    4 nov.Havelte 2 - Zuidwolde 34 - 3
    4 nov.Ruinen 3 - Alcides 33 - 4
    28 okt.De Blesse 2 - Pesse 26 - 3
    28 okt.Alcides 3 - MSC/Amslod 26 - 3
    28 okt.Dwingeloo 3 - Ruinen 31 - 2
    28 okt.sv Olyphia 2 - SC Emmeloord 42 - 8
    14 okt.Pesse 2 - Dwingeloo 32 - 5
    14 okt.Steenwijker Boys 3 - De Blesse 20 - 6
    14 okt.Havelte 2 - Alcides 31 - 4
    14 okt.Ruinen 3 - SC Emmeloord 42 - 6
    7 okt.Zuidwolde 3 - Pesse 23 - 3
    7 okt.SC Emmeloord 4 - MSC/Amslod 28 - 3
    7 okt.Alcides 3 - Steenwijker Boys 33 - 2
    7 okt.De Blesse 2 - Havelte 24 - 6
    7 okt.sv Olyphia 2 - Ruinen 31 - 6
    30 sep.Pesse 2 - Ruinen 34 - 6
    30 sep.Alcides 3 - SC Emmeloord 41 - 6
    30 sep.Steenwijker Boys 3 - Zuidwolde 31 - 3
    30 sep.De Blesse 2 - Dwingeloo 33 - 1
    30 sep.Havelte 2 - sv Olyphia 25 - 2
    23 sep.Zuidwolde 3 - De Blesse 25 - 2
    23 sep.MSC/Amslod 2 - Pesse 24 - 3
    23 sep.sv Olyphia 2 - Alcides 31 - 7
    23 sep.Dwingeloo 3 - Havelte 24 - 1
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mollink, LuukOverige stafTeammanager
    Nienhuis, MarkOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boekee, JasperTeamspeler
    Borg, ErikTeamspeler
    Cost, BramTeamspeler
    Dijk, MilanTeamspeler
    Feenstra, MarcelTeamspeler
    Gieskens, GianniTeamspeler
    Jong, Cas deTeamspeler
    Lassche, SvenTeamspeler
    Mollink, LuukTeamspeler
    Nienhuis, MarkTeamspeler
    Peerdeman, JordiTeamspeler
    Velde, Rein van derTeamspeler
    Vissers, GuidoTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.