• SC Emmeloord 4

  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Teamsponsor SCE4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 14:00SC Emmeloord 4 - Havelte 2Sportpark Ervenbos
    10 mrt. 11:30Pesse 2 - SC Emmeloord 4Sportpark De Marke
    17 mrt. 14:00SC Emmeloord 4 - De Blesse 2Sportpark Ervenbos
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Emmeloord 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 43300226169
    2VWC 23201101006
    3Kuinre 33102141403
    4Lemmer vv 33003622-160

    Poulestanden SC Emmeloord 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Muntendam 311007073
    2Usquert 111008263
    3Haren 211007163
    4Asser Boys 311007253
    5LSC 1890 511005053
    6Zwartemeerse Boys 311007343
    7Rolder Boys 311006243
    8SC Stadspark 511006243
    9Groen Geel 411005143
    10Lemmer vv 211005143
    11OZW 311005143
    12Siddeburen 311005143
    13SC Erica 411004133
    14Musselkanaal 311004133
    15Blauw Geel'15 111003033
    16Kwiek 211003033
    17De Blesse 211006423
    18BATO 3 (zo)11005323
    19HOC 211004223
    20Kielwindeweer 111004223
    21Gieten 311003123
    22Zuidwolde 411003123
    23Pekelder Boys 211002023
    24Roden 311006513
    25vv Stânfries 211006513
    26SC Emmeloord 411004313
    27WKE '16 311004313
    28LSC 1890 411003213
    29SWZ Boso Sneek 311002113
    30Dalen 511001013
    31Harkstede 211005503
    32Jubbega 411003303
    33Alcides 300000000
    34Beilen 500000000
    35Bellingwolde 200000000
    36Pekelder Boys 300000000
    37FC Ter Apel '96 300000000
    38WKE '16 400000000
    39SVMH 210015500
    40Oldeholtpade 310013300
    41V.V. Heerenveen 3100156-10
    42SC Stadspark 4100156-10
    43Jubbega 3100134-10
    44Westerwolde 2100134-10
    45Bergum 3100123-10
    46De Wilper Boys 2100112-10
    47Havelte 2100101-10
    48MKV'29 3100146-20
    49NEC Delfzijl 3100135-20
    50Gieten 4100124-20
    51Peize 3100124-20
    52Asser Boys 4100113-20
    53SVV'04 3100113-20
    54DVC'59 2100102-20
    55MSC/Amslod 2100114-30
    56vv Sweel 4100114-30
    57Heiligerlee 3100103-30
    58Noordster 3100103-30
    59Stadskanaal 3100137-40
    60Friesland 3100126-40
    61FC Klazienaveen 3100126-40
    62Buitenpost 1100115-40
    63Warga 2100115-40
    64ZNC 4100115-40
    65Zuidhorn 2100115-40
    66Drachten 5100127-50
    67Oldeholtpade 4100105-50
    68Gruno 5100128-60
    69LAC Frisia 1883 5100117-60
    70Zuidlaarderveen 2100107-70

    Poulestanden SC Emmeloord 4 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BATO 3 (zo)11006063
    2Musselkanaal 311008353
    3Groen Geel 411005233
    4Jubbega 411005233
    5HOC 211004133
    6Dalen 511004223
    7SC Emmeloord 411004223
    8SC Erica 411003123
    9OZW 311007613
    10Beilen 511003213
    11Zuidwolde 411002203
    12De Blesse 200000000
    13Gieten 300000000
    14Harkstede 200000000
    15Lemmer vv 200000000
    16Pekelder Boys 200000000
    17Roden 300000000
    18Rolder Boys 300000000
    19Siddeburen 300000000
    20SC Stadspark 500000000
    21vv Stânfries 200000000
    22Usquert 100000000
    23WKE '16 300000000
    24Asser Boys 310012200
    25SWZ Boso Sneek 3100167-10
    26FC Ter Apel '96 3100123-10
    27Kielwindeweer 1100124-20
    28LSC 1890 5100124-20
    29Alcides 3100113-20
    30Kwiek 2100125-30
    31LSC 1890 4100125-30
    32Haren 2100114-30
    33Zwartemeerse Boys 3100138-50
    34Blauw Geel'15 1100106-60

    Poulestanden SC Emmeloord 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alcides 31080250232724
    2Ruinen 3970237211621
    3De Blesse 2106044738918
    4SC Emmeloord 4750247272015
    5MSC/Amslod 285032529-415
    6Dwingeloo 3115062635-915
    7Zuidwolde 394142834-613
    8Havelte 284042426-212
    9Pesse 292162733-67
    10Steenwijker Boys 361051125-143
    11sv Olyphia 21110102051-313
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    17 feb.Dwingeloo 3 - De Blesse 23 - 4
    17 feb.sv Olyphia 2 - Havelte 20 - 4
    17 feb.Ruinen 3 - Pesse 21 - 0
    10 feb.Steenwijker Boys 3 - Ruinen 32 - 7
    9 dec.SC Emmeloord 4 - Zuidwolde 34 - 6
    9 dec.Pesse 2 - Alcides 34 - 3
    9 dec.MSC/Amslod 2 - De Blesse 25 - 4
    9 dec.sv Olyphia 2 - Dwingeloo 31 - 3
    2 dec.Zuidwolde 3 - sv Olyphia 25 - 3
    2 dec.Havelte 2 - Pesse 21 - 6
    2 dec.Dwingeloo 3 - MSC/Amslod 20 - 3
    25 nov.SC Emmeloord 4 - Havelte 2
    25 nov.MSC/Amslod 2 - Steenwijker Boys 3
    25 nov.Dwingeloo 3 - Alcides 31 - 4
    25 nov.Ruinen 3 - Zuidwolde 35 - 2
    25 nov.sv Olyphia 2 - De Blesse 23 - 4
    18 nov.Zuidwolde 3 - Alcides 30 - 9
    18 nov.Pesse 2 - sv Olyphia 22 - 4
    18 nov.Steenwijker Boys 3 - Dwingeloo 32 - 4
    18 nov.De Blesse 2 - SC Emmeloord 412 - 3
    18 nov.Ruinen 3 - MSC/Amslod 25 - 1
    15 nov.Pesse 2 - Steenwijker Boys 3
    11 nov.Alcides 3 - De Blesse 29 - 2
    11 nov.MSC/Amslod 2 - Havelte 23 - 2
    11 nov.Dwingeloo 3 - Zuidwolde 33 - 1
    11 nov.sv Olyphia 2 - Steenwijker Boys 32 - 4
    4 nov.SC Emmeloord 4 - Dwingeloo 312 - 1
    4 nov.MSC/Amslod 2 - sv Olyphia 23 - 1
    4 nov.Havelte 2 - Zuidwolde 34 - 3
    4 nov.Ruinen 3 - Alcides 33 - 4
    28 okt.De Blesse 2 - Pesse 26 - 3
    28 okt.Alcides 3 - MSC/Amslod 26 - 3
    28 okt.Dwingeloo 3 - Ruinen 31 - 2
    28 okt.sv Olyphia 2 - SC Emmeloord 42 - 8
    14 okt.Pesse 2 - Dwingeloo 32 - 5
    14 okt.Steenwijker Boys 3 - De Blesse 20 - 6
    14 okt.Havelte 2 - Alcides 31 - 4
    14 okt.Ruinen 3 - SC Emmeloord 42 - 6
    7 okt.Zuidwolde 3 - Pesse 23 - 3
    7 okt.SC Emmeloord 4 - MSC/Amslod 28 - 3
    7 okt.Alcides 3 - Steenwijker Boys 33 - 2
    7 okt.De Blesse 2 - Havelte 24 - 6
    7 okt.sv Olyphia 2 - Ruinen 31 - 6
    30 sep.Pesse 2 - Ruinen 34 - 6
    30 sep.Alcides 3 - SC Emmeloord 41 - 6
    30 sep.Steenwijker Boys 3 - Zuidwolde 31 - 3
    30 sep.De Blesse 2 - Dwingeloo 33 - 1
    30 sep.Havelte 2 - sv Olyphia 25 - 2
    23 sep.Zuidwolde 3 - De Blesse 25 - 2
    23 sep.MSC/Amslod 2 - Pesse 24 - 3
    23 sep.sv Olyphia 2 - Alcides 31 - 7
    23 sep.Dwingeloo 3 - Havelte 24 - 1
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mollink, LuukOverige stafTeammanager
    Nienhuis, MarkOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boekee, JasperTeamspeler
    Borg, ErikTeamspeler
    Cost, BramTeamspeler
    Feenstra, MarcelTeamspeler
    Gieskens, GianniTeamspeler
    Jong, Cas deTeamspeler
    Koene, MatthijsTeamspeler
    Lassche, SvenTeamspeler
    Mollink, LuukTeamspeler
    Nienhuis, MarkTeamspeler
    Peerdeman, JordiTeamspeler
    Proce, NickTeamspeler
    Velde, Rein van derTeamspeler
    Vissers, GuidoTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.