• SC Emmeloord 4

  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Teamsponsor SCE4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 12:00SC Emmeloord 4 - FC Kraggenburg 2Sportpark Ervenbos
    17 nov. 12:00RKO 2 - SC Emmeloord 4Sportpark De Treffer
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 okt.De Blesse 3 - SC Emmeloord 43 - 4
  • Poulestanden SC Emmeloord 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 4220011656
    2Steenwijker Boys 2210125-33
    3Scheerwolde 2200257-20

    Poulestanden SC Emmeloord 4 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rolder Boys 3110010373
    2Beilen 411007073
    3Beilen 311006153
    4FC Klazienaveen 211005053
    5Gieten 311007433
    6De Blesse 211005233
    7Heiligerlee 311005233
    8KSC 211003033
    9Noordpool-U.F.C. 211005323
    10Nieuweschoot 211004223
    11v.v. Dronrijp 211003123
    12Musselkanaal 311002023
    13Zwartemeerse Boys 211006513
    14SC Emmeloord 411004313
    15Havelte 211004313
    16RKO 211003213
    17Drachten 511002113
    18v.v. Dronrijp 311001013
    19Heiligerlee 211004403
    20Borger 2 zo.11003303
    21Trinitas 211002203
    22De Sweach 211001103
    23Aengwirden 200000000
    24DVC'59 200000000
    25Engelbert 300000000
    26SC Erica 400000000
    27LAC Frisia 500000000
    28FVC 400000000
    29Gieten 500000000
    30Groen Geel 400000000
    31Groen Geel 300000000
    32Gruno 400000000
    33Gruno 200000000
    34Haren 200000000
    35Harkstede 200000000
    36Kwiek 400000000
    37LSC 1890 400000000
    38NEC Delfzijl 200000000
    39Noordster 300000000
    40OZW 300000000
    41Peize 300000000
    42Stadskanaal 500000000
    43Titan 300000000
    44Twedo 300000000
    45VAKO 300000000
    46VKW 400000000
    47V.V. Westerkwartier 200000000
    48Zevenhuizen 200000000
    49Zuidhorn 200000000
    50Bellingwolde 210014400
    51Beilen 610013300
    52FC Oldemarkt 310012200
    53Jubbega 410011100
    54WKE '16 3100156-10
    55De Blesse 3100134-10
    56Wacker 3100134-10
    57Pesse 2100123-10
    58LAC Frisia 1883 3100112-10
    59Lemmer vv 2100101-10
    60SC Stadspark 3100135-20
    61Surhuisterveen 2100124-20
    62Thor 2100113-20
    63Kielwindeweer 1100102-20
    64Kwiek 3100147-30
    65Akkrum 3100125-30
    66Farmsum 3100125-30
    67Veelerveen 2100103-30
    68Hoogeveen 3100116-50
    69SVBO 2100105-50
    70Stadskanaal 41001310-70
    71v.v. Diever-Wapse 2100107-70

    Poulestanden SC Emmeloord 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemmer vv 2321011657
    2RKO 2211014864
    3FC Kraggenburg 211003033
    4Aengwirden 211002023
    5De Blesse 22101151323
    6LSC 1890 420204402
    7SC Emmeloord 4201126-41
    8Trinitas 2301247-31
    9Jubbega 3100103-30
    10Nieuweschoot 21001311-80
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    2 jun.Pesse 2 - MSC/Amslod 24 - 1
    2 jun.De Blesse 2 - Zuidwolde 32 - 1
    26 mei.Zuidwolde 3 - MSC/Amslod 23 - 1
    26 mei.Alcides 3 - Havelte 210 - 0
    23 mei.Dwingeloo 3 - Pesse 22 - 6
    22 mei.SC Emmeloord 4 - Ruinen 32 - 0
    19 mei.Pesse 2 - Zuidwolde 35 - 2
    19 mei.Havelte 2 - De Blesse 24 - 1
    19 mei.MSC/Amslod 2 - SC Emmeloord 42 - 2
    19 mei.Ruinen 3 - sv Olyphia 24 - 1
    12 mei.Zuidwolde 3 - Havelte 23 - 8
    12 mei.Alcides 3 - Ruinen 32 - 2
    12 mei.sv Olyphia 2 - MSC/Amslod 22 - 1
    12 mei.Dwingeloo 3 - SC Emmeloord 43 - 2
    5 mei.Pesse 2 - De Blesse 25 - 4
    5 mei.MSC/Amslod 2 - Alcides 31 - 11
    5 mei.Ruinen 3 - Dwingeloo 30 - 3
    2 mei.sv Olyphia 2 - Pesse 20 - 1
    28 apr.SC Emmeloord 4 - Pesse 26 - 1
    22 apr.Alcides 3 - Pesse 213 - 3
    19 apr.SC Emmeloord 4 - sv Olyphia 23 - 1
    14 apr.Zuidwolde 3 - SC Emmeloord 42 - 8
    14 apr.De Blesse 2 - MSC/Amslod 27 - 0
    14 apr.Havelte 2 - Ruinen 31 - 8
    14 apr.Dwingeloo 3 - sv Olyphia 24 - 1
    7 apr.Pesse 2 - Havelte 21 - 3
    7 apr.MSC/Amslod 2 - Dwingeloo 33 - 2
    7 apr.sv Olyphia 2 - Zuidwolde 31 - 3
    7 apr.Ruinen 3 - De Blesse 27 - 5
    5 apr.SC Emmeloord 4 - Alcides 31 - 3
    31 mrt.Havelte 2 - Dwingeloo 32 - 3
    31 mrt.Alcides 3 - Zuidwolde 33 - 2
    24 mrt.Zuidwolde 3 - Ruinen 31 - 5
    24 mrt.Alcides 3 - Dwingeloo 34 - 0
    24 mrt.Havelte 2 - SC Emmeloord 43 - 6
    24 mrt.De Blesse 2 - sv Olyphia 20 - 2
    17 mrt.SC Emmeloord 4 - De Blesse 29 - 0
    17 mrt.MSC/Amslod 2 - Ruinen 33 - 2
    15 mrt.SC Emmeloord 4 - Havelte 24 - 0
    10 mrt.Zuidwolde 3 - Dwingeloo 30 - 2
    10 mrt.Pesse 2 - SC Emmeloord 43 - 6
    10 mrt.Steenwijker Boys 3 - sv Olyphia 20 - 4
    10 mrt.De Blesse 2 - Alcides 31 - 3
    10 mrt.Havelte 2 - MSC/Amslod 25 - 0
    3 mrt.Pesse 2 - Steenwijker Boys 33 - 3
    3 mrt.MSC/Amslod 2 - Zuidwolde 31 - 2
    3 mrt.Ruinen 3 - Havelte 22 - 2
    24 feb.SC Emmeloord 4 - Havelte 2
    24 feb.Alcides 3 - sv Olyphia 24 - 0
    24 feb.De Blesse 2 - Ruinen 30 - 3
    24 feb.MSC/Amslod 2 - Steenwijker Boys 31 - 4
    17 feb.Dwingeloo 3 - De Blesse 23 - 4
    17 feb.sv Olyphia 2 - Havelte 20 - 4
    17 feb.Ruinen 3 - Pesse 21 - 0
    10 feb.Steenwijker Boys 3 - Ruinen 32 - 7
    9 dec.SC Emmeloord 4 - Zuidwolde 34 - 6
    9 dec.Pesse 2 - Alcides 34 - 3
    9 dec.MSC/Amslod 2 - De Blesse 25 - 4
    9 dec.sv Olyphia 2 - Dwingeloo 31 - 3
    2 dec.Zuidwolde 3 - sv Olyphia 25 - 3
    2 dec.Havelte 2 - Pesse 21 - 6
    2 dec.Dwingeloo 3 - MSC/Amslod 20 - 3
    25 nov.SC Emmeloord 4 - Havelte 2
    25 nov.MSC/Amslod 2 - Steenwijker Boys 3
    25 nov.Dwingeloo 3 - Alcides 31 - 4
    25 nov.sv Olyphia 2 - De Blesse 23 - 4
    25 nov.Ruinen 3 - Zuidwolde 35 - 2
    18 nov.Zuidwolde 3 - Alcides 30 - 9
    18 nov.Pesse 2 - sv Olyphia 22 - 4
    18 nov.Steenwijker Boys 3 - Dwingeloo 32 - 4
    18 nov.De Blesse 2 - SC Emmeloord 412 - 3
    18 nov.Ruinen 3 - MSC/Amslod 25 - 1
    15 nov.Pesse 2 - Steenwijker Boys 3
    11 nov.Alcides 3 - De Blesse 29 - 2
    11 nov.MSC/Amslod 2 - Havelte 23 - 2
    11 nov.Dwingeloo 3 - Zuidwolde 33 - 1
    11 nov.sv Olyphia 2 - Steenwijker Boys 32 - 4
    4 nov.SC Emmeloord 4 - Dwingeloo 312 - 1
    4 nov.MSC/Amslod 2 - sv Olyphia 23 - 1
    4 nov.Havelte 2 - Zuidwolde 34 - 3
    4 nov.Ruinen 3 - Alcides 33 - 4
    28 okt.De Blesse 2 - Pesse 26 - 3
    28 okt.Alcides 3 - MSC/Amslod 26 - 3
    28 okt.Dwingeloo 3 - Ruinen 31 - 2
    28 okt.sv Olyphia 2 - SC Emmeloord 42 - 8
    14 okt.Pesse 2 - Dwingeloo 32 - 5
    14 okt.Steenwijker Boys 3 - De Blesse 20 - 6
    14 okt.Havelte 2 - Alcides 31 - 4
    14 okt.Ruinen 3 - SC Emmeloord 42 - 6
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mollink, LuukOverige stafTeammanager
    Nienhuis, MarkOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boekee, JasperTeamspeler
    Borg, ErikTeamspeler
    Cost, BramTeamspeler
    Dijk, MilanTeamspeler
    Feenstra, MarcelTeamspeler
    Gieskens, GianniTeamspeler
    Jong, Cas deTeamspeler
    Lassche, SvenTeamspeler
    Mollink, LuukTeamspeler
    Nienhuis, MarkTeamspeler
    Peerdeman, JordiTeamspeler
    Velde, Rein van derTeamspeler
    Vissers, GuidoTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.