• SC Emmeloord 5

  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Teamsponsor SCE5
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 12:00SC Emmeloord 5 - RKO 2Sportpark Ervenbos
    5 mei. 12:00SC Emmeloord 5 - FC Kraggenburg 2Sportpark Ervenbos
    12 mei. 10:30SWZ Boso Sneek 3 - SC Emmeloord 5Sportpark vv Sneek Wit-Zwart
    19 mei. 10:30VWC 2 - SC Emmeloord 5Sportpark Het Scheeneveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.SC Emmeloord 5 - GAVC 30 - 10
    14 apr.FFS 2 - SC Emmeloord 54 - 7
  • Poulestanden SC Emmeloord 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemmer vv 22200144106
    2SC Emmeloord 521019723
    3SWZ Boso Sneek 62002214-120

    Poulestanden SC Emmeloord 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Kraggenburg 216131264362840
    2SWZ Boso Sneek 318122464372738
    3GAVC 317102559273232
    4Akkrum 41693467442330
    5VWC 2189184150-928
    6RKO 2167453731625
    7Black Boys 2187475951824
    8SC Emmeloord 5177376368-523
    9Oldeholtpade 3155374252-1018
    10Mildam 31632113954-1511
    11FFS 21522113255-238
    12Steenwijkerwold 31611142688-624
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    14 apr.Steenwijkerwold 3 - RKO 24 - 8
    14 apr.GAVC 3 - Black Boys 25 - 3
    14 apr.FFS 2 - SC Emmeloord 54 - 7
    14 apr.SWZ Boso Sneek 3 - FC Kraggenburg 27 - 2
    14 apr.Mildam 3 - VWC 22 - 6
    14 apr.Oldeholtpade 3 - Akkrum 43 - 5
    7 apr.SC Emmeloord 5 - GAVC 30 - 10
    7 apr.FC Kraggenburg 2 - FFS 24 - 1
    7 apr.RKO 2 - Mildam 36 - 2
    7 apr.Black Boys 2 - Oldeholtpade 36 - 4
    7 apr.VWC 2 - SWZ Boso Sneek 32 - 2
    7 apr.Akkrum 4 - Steenwijkerwold 36 - 0
    31 mrt.Black Boys 2 - Steenwijkerwold 35 - 0
    31 mrt.VWC 2 - RKO 22 - 1
    31 mrt.Oldeholtpade 3 - FC Kraggenburg 22 - 7
    24 mrt.Steenwijkerwold 3 - SC Emmeloord 53 - 3
    24 mrt.GAVC 3 - VWC 27 - 0
    24 mrt.Mildam 3 - FC Kraggenburg 20 - 1
    24 mrt.Oldeholtpade 3 - SWZ Boso Sneek 35 - 1
    24 mrt.FFS 2 - RKO 22 - 2
    24 mrt.Akkrum 4 - Black Boys 24 - 5
    17 mrt.SC Emmeloord 5 - Mildam 34 - 3
    17 mrt.SWZ Boso Sneek 3 - GAVC 31 - 1
    10 mrt.Steenwijkerwold 3 - VWC 22 - 4
    10 mrt.RKO 2 - Black Boys 21 - 0
    10 mrt.Mildam 3 - Oldeholtpade 38 - 3
    10 mrt.RKO 2 - Black Boys 21 - 0
    10 mrt.FFS 2 - SWZ Boso Sneek 31 - 6
    10 mrt.Akkrum 4 - SC Emmeloord 54 - 4
    3 mrt.FC Kraggenburg 2 - SWZ Boso Sneek 35 - 0
    3 mrt.Black Boys 2 - SC Emmeloord 54 - 3
    24 feb.Steenwijkerwold 3 - SWZ Boso Sneek 31 - 8
    24 feb.FFS 2 - Oldeholtpade 3
    24 feb.Black Boys 2 - GAVC 33 - 5
    24 feb.Akkrum 4 - FC Kraggenburg 28 - 2
    17 feb.FC Kraggenburg 2 - Steenwijkerwold 36 - 0
    17 feb.FFS 2 - GAVC 30 - 4
    17 feb.VWC 2 - Black Boys 23 - 0
    17 feb.SWZ Boso Sneek 3 - Mildam 32 - 0
    17 feb.SC Emmeloord 5 - Oldeholtpade 32 - 5
    10 feb.GAVC 3 - RKO 20 - 1
    10 feb.Akkrum 4 - VWC 23 - 1
    3 feb.Steenwijkerwold 3 - Black Boys 23 - 3
    3 feb.Akkrum 4 - Oldeholtpade 32 - 2
    16 dec.FC Kraggenburg 2 - SC Emmeloord 53 - 2
    9 dec.SC Emmeloord 5 - FFS 23 - 1
    9 dec.RKO 2 - Steenwijkerwold 33 - 1
    9 dec.VWC 2 - Mildam 32 - 1
    2 dec.GAVC 3 - SC Emmeloord 52 - 5
    2 dec.Steenwijkerwold 3 - Akkrum 42 - 3
    2 dec.FFS 2 - FC Kraggenburg 23 - 5
    2 dec.SWZ Boso Sneek 3 - VWC 22 - 1
    2 dec.Oldeholtpade 3 - Black Boys 20 - 8
    25 nov.RKO 2 - FFS 20 - 0
    25 nov.FC Kraggenburg 2 - Mildam 37 - 2
    25 nov.Black Boys 2 - Akkrum 42 - 2
    25 nov.SWZ Boso Sneek 3 - Oldeholtpade 32 - 0
    25 nov.VWC 2 - GAVC 31 - 2
    25 nov.SC Emmeloord 5 - Steenwijkerwold 37 - 1
    18 nov.GAVC 3 - SWZ Boso Sneek 32 - 0
    18 nov.RKO 2 - VWC 23 - 4
    18 nov.Steenwijkerwold 3 - Black Boys 2
    18 nov.Mildam 3 - SC Emmeloord 53 - 3
    18 nov.FFS 2 - Oldeholtpade 3
    18 nov.Akkrum 4 - FC Kraggenburg 2
    11 nov.SC Emmeloord 5 - Akkrum 45 - 3
    11 nov.FC Kraggenburg 2 - GAVC 32 - 1
    11 nov.Black Boys 2 - RKO 22 - 1
    11 nov.SWZ Boso Sneek 3 - FFS 27 - 3
    11 nov.VWC 2 - Steenwijkerwold 31 - 0
    11 nov.Oldeholtpade 3 - Mildam 32 - 2
    4 nov.SC Emmeloord 5 - SWZ Boso Sneek 32 - 6
    4 nov.RKO 2 - Oldeholtpade 31 - 1
    4 nov.Steenwijkerwold 3 - FFS 23 - 7
    4 nov.Akkrum 4 - GAVC 36 - 3
    4 nov.Black Boys 2 - Mildam 32 - 5
    4 nov.VWC 2 - FC Kraggenburg 22 - 3
    28 okt.GAVC 3 - Steenwijkerwold 310 - 0
    28 okt.Mildam 3 - Akkrum 44 - 6
    28 okt.FFS 2 - Black Boys 23 - 2
    28 okt.SWZ Boso Sneek 3 - RKO 23 - 4
    28 okt.Oldeholtpade 3 - VWC 22 - 0
    14 okt.GAVC 3 - Mildam 33 - 1
    14 okt.RKO 2 - SC Emmeloord 53 - 5
    14 okt.Black Boys 2 - FC Kraggenburg 23 - 3
    14 okt.VWC 2 - FFS 23 - 2
    14 okt.Akkrum 4 - SWZ Boso Sneek 33 - 6
    7 okt.Mildam 3 - Steenwijkerwold 33 - 4
    7 okt.SC Emmeloord 5 - VWC 24 - 5
    7 okt.FC Kraggenburg 2 - RKO 23 - 0
    7 okt.FFS 2 - Akkrum 41 - 2
    7 okt.SWZ Boso Sneek 3 - Black Boys 23 - 2
    7 okt.Oldeholtpade 3 - GAVC 32 - 0
    30 sep.Steenwijkerwold 3 - FC Kraggenburg 22 - 7
    30 sep.Mildam 3 - SWZ Boso Sneek 30 - 1
    30 sep.GAVC 3 - FFS 24 - 2
    30 sep.Black Boys 2 - VWC 26 - 3
    30 sep.Oldeholtpade 3 - SC Emmeloord 58 - 4
    30 sep.Akkrum 4 - RKO 22 - 3
    23 sep.SC Emmeloord 5 - Black Boys 23 - 3
    23 sep.FC Kraggenburg 2 - Oldeholtpade 34 - 3
    23 sep.RKO 2 - GAVC 30 - 0
    23 sep.FFS 2 - Mildam 32 - 3
    23 sep.SWZ Boso Sneek 3 - Steenwijkerwold 37 - 3
    23 sep.VWC 2 - Akkrum 41 - 8
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berghmans, PeterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.