• SC Emmeloord 7

  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Engine Partners Group Hollandhttps://www.enginepartners.com/
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamStatusDetails
    27 mei. 10:30SWZ Boso Sneek 3SC Emmeloord 7Te spelen
    1 jun. 20:00SC Emmeloord 7Mildam 4Te spelen
    3 jun. 12:30SC Joure 2SC Emmeloord 7Te spelen
    10 jun. 12:00SC Emmeloord 7SC Emmeloord 6Te spelen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 mei.Renado 3 - SC Emmeloord 71 - 8
  • Poulestanden SC Emmeloord 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LSC 1890 517114246172937
    2SC Emmeloord 71491447252228
    3SC Joure 21583458322627
    4SC Emmeloord 6158345051-127
    5Mildam 41373342251724
    6Akkrum 4167363737024
    7FC Kraggenburg 2155193946-716
    8SWZ Boso Sneek 31540113144-1312
    9Renado 3153392653-2712
    10RKO 21731132874-4610

    Poulestanden SC Emmeloord 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 7321010377
    2Scheerwolde 2320112846
    3Steenwijkerwold 53102513-83
    4vv Steenwijk 3301269-31

    Poulestanden SC Emmeloord 7 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aengwirden 211002023
    2SC Emmeloord 7100102-20
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    20 mei.RKO 2 - SC Joure 26 - 1
    20 mei.LSC 1890 5 - SWZ Boso Sneek 31 - 0
    20 mei.Akkrum 4 - FC Kraggenburg 23 - 1
    17 mei.Renado 3 - FC Kraggenburg 21 - 3
    17 mei.LSC 1890 5 - Mildam 44 - 0
    13 mei.SC Joure 2 - FC Kraggenburg 26 - 1
    13 mei.SC Emmeloord 6 - LSC 1890 51 - 2
    13 mei.Renado 3 - SC Emmeloord 71 - 8
    13 mei.SWZ Boso Sneek 3 - RKO 26 - 0
    13 mei.Mildam 4 - Akkrum 44 - 2
    11 mei.LSC 1890 5 - SC Joure 22 - 2
    6 mei.SC Emmeloord 7 - SWZ Boso Sneek 34 - 3
    6 mei.Renado 3 - RKO 21 - 0
    6 mei.Akkrum 4 - SC Emmeloord 62 - 4
    29 apr.RKO 2 - SC Emmeloord 71 - 4
    29 apr.Renado 3 - SC Joure 22 - 2
    29 apr.SC Emmeloord 6 - Mildam 43 - 3
    26 apr.Mildam 4 - SWZ Boso Sneek 30 - 1
    22 apr.SC Joure 2 - SC Emmeloord 64 - 1
    22 apr.FC Kraggenburg 2 - SWZ Boso Sneek 32 - 3
    22 apr.LSC 1890 5 - Renado 37 - 1
    22 apr.Akkrum 4 - Lemmer vv 3 -
    20 apr.FC Kraggenburg 2 - RKO 25 - 1
    19 apr.LSC 1890 5 - Akkrum 42 - 2
    15 apr.Mildam 4 - RKO 27 - 0
    15 apr.LSC 1890 5 - SC Emmeloord 72 - 0
    15 apr.SC Emmeloord 6 - Lemmer vv 36 - 0
    15 apr.SWZ Boso Sneek 3 - Akkrum 40 - 2
    12 apr.SC Emmeloord 6 - Renado 34 - 3
    8 apr.FC Kraggenburg 2 - SC Emmeloord 62 - 3
    8 apr.SC Emmeloord 7 - SC Joure 21 - 4
    8 apr.Renado 3 - Mildam 4 -
    8 apr.RKO 2 - LSC 1890 50 - 1
    8 apr.Lemmer vv 3 - SWZ Boso Sneek 30 - 9
    25 mrt.SC Joure 2 - Akkrum 41 - 4
    25 mrt.SC Emmeloord 6 - RKO 23 - 1
    25 mrt.Mildam 4 - LSC 1890 53 - 1
    25 mrt.Lemmer vv 3 - FC Kraggenburg 21 - 3
    18 mrt.SC Emmeloord 7 - Lemmer vv 36 - 0
    11 mrt.Akkrum 4 - SC Emmeloord 73 - 2
    11 mrt.Lemmer vv 3 - LSC 1890 50 - 6
    18 feb.SC Emmeloord 7 - FC Kraggenburg 25 - 1
    11 feb.SC Joure 2 - SWZ Boso Sneek 36 - 2
    11 feb.Akkrum 4 - Renado 33 - 3
    4 feb.Renado 3 - SWZ Boso Sneek 32 - 0
    4 feb.RKO 2 - Mildam 43 - 5
    28 jan.Akkrum 4 - SC Joure 21 - 4
    17 dec.RKO 2 - Renado 34 - 2
    3 dec.SC Joure 2 - RKO 29 - 0
    3 dec.SC Emmeloord 6 - SC Emmeloord 71 - 3
    3 dec.FC Kraggenburg 2 - Akkrum 43 - 1
    3 dec.SWZ Boso Sneek 3 - LSC 1890 50 - 4
    26 nov.RKO 2 - SC Emmeloord 65 - 5
    19 nov.Renado 3 - LSC 1890 51 - 1
    19 nov.Lemmer vv 3 - Akkrum 42 - 8
    19 nov.SWZ Boso Sneek 3 - FC Kraggenburg 21 - 2
    19 nov.Mildam 4 - SC Emmeloord 73 - 3
    19 nov.SC Emmeloord 6 - SC Joure 23 - 12
    12 nov.SC Joure 2 - Lemmer vv 33 - 1
    12 nov.RKO 2 - SWZ Boso Sneek 34 - 3
    12 nov.LSC 1890 5 - SC Emmeloord 62 - 3
    12 nov.SC Emmeloord 7 - Renado 34 - 0
    12 nov.Akkrum 4 - Mildam 40 - 5
    5 nov.RKO 2 - FC Kraggenburg 21 - 6
    5 nov.LSC 1890 5 - Lemmer vv 314 - 2
    5 nov.Renado 3 - SC Emmeloord 63 - 6
    5 nov.SC Emmeloord 7 - Akkrum 42 - 0
    5 nov.Mildam 4 - SC Joure 21 - 2
    29 okt.FC Kraggenburg 2 - Renado 34 - 5
    29 okt.SC Joure 2 - LSC 1890 50 - 1
    29 okt.Akkrum 4 - RKO 24 - 1
    29 okt.Lemmer vv 3 - SC Emmeloord 71 - 11
    29 okt.SWZ Boso Sneek 3 - Mildam 42 - 4
    22 okt.SWZ Boso Sneek 3 - Lemmer vv 38 - 1
    22 okt.RKO 2 - Mildam 4 -
    20 okt.Mildam 4 - Renado 33 - 0
    15 okt.LSC 1890 5 - FC Kraggenburg 26 - 2
    15 okt.Renado 3 - Akkrum 41 - 4
    15 okt.SC Emmeloord 7 - RKO 26 - 1
    15 okt.SWZ Boso Sneek 3 - SC Joure 24 - 2
    15 okt.Mildam 4 - SC Emmeloord 64 - 4
    8 okt.FC Kraggenburg 2 - SC Emmeloord 72 - 4
    8 okt.Akkrum 4 - LSC 1890 51 - 1
    8 okt.SC Emmeloord 6 - SWZ Boso Sneek 36 - 3
    8 okt.Lemmer vv 3 - Mildam 42 - 6
    1 okt.LSC 1890 5 - RKO 26 - 0
    1 okt.SC Emmeloord 6 - FC Kraggenburg 23 - 2
    24 sep.FC Kraggenburg 2 - SC Joure 23 - 3
    24 sep.SC Emmeloord 7 - LSC 1890 51 - 3
    24 sep.Lemmer vv 3 - SC Emmeloord 65 - 9
    24 sep.Akkrum 4 - SWZ Boso Sneek 35 - 3
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoogeveen, PieterOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.