• SC Emmeloord 8

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 sep. 10:00FC Oldemarkt 3 - SC Emmeloord 8Sportpark Oldemarkt
    29 sep. 10:00SC Emmeloord 8 - Steenwijker Boys 4Sportpark Ervenbos
    6 okt. 10:30Giethoorn 2 - SC Emmeloord 8Sportpark Kerkweg
    13 okt. 10:00SC Emmeloord 8 - Kuinre 2Sportpark Ervenbos
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 sep.SC Emmeloord 8 - FC Oldemarkt 44 - 7
    15 sep.SC Emmeloord 8 - De Blesse 23 - 2
  • Poulestanden SC Emmeloord 8 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Blesse 23201195146
    2FC Oldemarkt 43201121026
    3SC Emmeloord 83201121116
    4Steenwijkerwold 43003219-170

    Poulestanden SC Emmeloord 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    Geen informatie

  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    9 jun.RKO 3 - Steenwijker Boys 43 - 0
    2 jun.ST Kraggenburg/Ens 3 - Steenwijkerwold 43 - 1
    29 mei.vv Steenwijk 4 - Steenwijker Boys 41 - 3
    26 mei.Steenwijkerwold 4 - Oranje Zwart 33 - 0
    26 mei.Kuinre 2 - ST Kraggenburg/Ens 33 - 0
    26 mei.Blankenham 2 - Steenwijker Boys 43 - 1
    26 mei.vv Steenwijk 4 - RKO 31 - 4
    19 mei.RKO 3 - Blankenham 28 - 0
    19 mei.Steenwijker Boys 4 - Giethoorn 210 - 1
    19 mei.Oranje Zwart 3 - vv Steenwijk 44 - 1
    17 mei.Steenwijker Boys 4 - ST Kraggenburg/Ens 32 - 2
    12 mei.Blankenham 2 - Oranje Zwart 32 - 6
    12 mei.Kuinre 2 - Steenwijker Boys 43 - 0
    12 mei.Giethoorn 2 - RKO 32 - 7
    12 mei.vv Steenwijk 4 - Steenwijkerwold 41 - 2
    12 mei.SC Emmeloord 8 - ST Kraggenburg/Ens 31 - 4
    5 mei.Oranje Zwart 3 - RKO 32 - 2
    5 mei.SC Emmeloord 8 - Kuinre 23 - 3
    28 apr.ST Kraggenburg/Ens 3 - Oranje Zwart 33 - 1
    28 apr.Blankenham 2 - Kuinre 25 - 2
    14 apr.Blankenham 2 - vv Steenwijk 42 - 3
    14 apr.Giethoorn 2 - Steenwijkerwold 40 - 1
    14 apr.Kuinre 2 - Oranje Zwart 32 - 4
    14 apr.SC Emmeloord 8 - RKO 32 - 3
    7 apr.Steenwijkerwold 4 - Kuinre 26 - 1
    7 apr.ST Kraggenburg/Ens 3 - Blankenham 210 - 0
    7 apr.Oranje Zwart 3 - SC Emmeloord 82 - 3
    7 apr.vv Steenwijk 4 - Giethoorn 21 - 3
    31 mrt.Steenwijkerwold 4 - Steenwijker Boys 43 - 2
    31 mrt.Giethoorn 2 - ST Kraggenburg/Ens 31 - 2
    24 mrt.ST Kraggenburg/Ens 3 - RKO 33 - 5
    24 mrt.Giethoorn 2 - Blankenham 23 - 0
    24 mrt.Kuinre 2 - vv Steenwijk 42 - 5
    24 mrt.Steenwijker Boys 4 - Oranje Zwart 33 - 4
    24 mrt.SC Emmeloord 8 - Steenwijkerwold 45 - 1
    17 mrt.vv Steenwijk 4 - SC Emmeloord 82 - 1
    10 mrt.RKO 3 - Steenwijkerwold 43 - 0
    10 mrt.Kuinre 2 - Giethoorn 23 - 4
    10 mrt.Steenwijker Boys 4 - vv Steenwijk 47 - 3
    10 mrt.SC Emmeloord 8 - Blankenham 22 - 2
    3 mrt.Oranje Zwart 3 - ST Kraggenburg/Ens 31 - 1
    3 mrt.Blankenham 2 - SC Emmeloord 80 - 7
    3 mrt.Giethoorn 2 - Kuinre 22 - 2
    24 feb.RKO 3 - Kuinre 27 - 1
    24 feb.ST Kraggenburg/Ens 3 - Steenwijker Boys 47 - 3
    24 feb.Oranje Zwart 3 - Giethoorn 22 - 0
    17 feb.Giethoorn 2 - SC Emmeloord 83 - 3
    3 feb.RKO 3 - ST Kraggenburg/Ens 38 - 0
    3 feb.Steenwijkerwold 4 - vv Steenwijk 40 - 1
    3 feb.Oranje Zwart 3 - Steenwijker Boys 47 - 4
    20 jan.Steenwijker Boys 4 - RKO 33 - 5
    16 dec.Oranje Zwart 3 - Kuinre 24 - 0
    9 dec.Steenwijkerwold 4 - RKO 31 - 1
    2 dec.Steenwijkerwold 4 - Blankenham 23 - 2
    2 dec.ST Kraggenburg/Ens 3 - vv Steenwijk 43 - 1
    2 dec.Steenwijker Boys 4 - SC Emmeloord 85 - 3
    25 nov.RKO 3 - SC Emmeloord 84 - 3
    25 nov.Steenwijkerwold 4 - Giethoorn 24 - 1
    25 nov.vv Steenwijk 4 - Blankenham 25 - 3
    18 nov.Blankenham 2 - ST Kraggenburg/Ens 31 - 7
    18 nov.Giethoorn 2 - vv Steenwijk 42 - 1
    18 nov.Kuinre 2 - Steenwijkerwold 41 - 2
    18 nov.SC Emmeloord 8 - Oranje Zwart 34 - 3
    11 nov.Steenwijkerwold 4 - SC Emmeloord 81 - 4
    11 nov.Blankenham 2 - Giethoorn 21 - 3
    11 nov.Oranje Zwart 3 - Steenwijker Boys 4
    11 nov.vv Steenwijk 4 - Kuinre 22 - 3
    4 nov.RKO 3 - Oranje Zwart 32 - 1
    4 nov.ST Kraggenburg/Ens 3 - Giethoorn 25 - 1
    4 nov.Kuinre 2 - Blankenham 26 - 2
    4 nov.Steenwijker Boys 4 - Steenwijkerwold 44 - 1
    4 nov.SC Emmeloord 8 - vv Steenwijk 43 - 2
    28 okt.Giethoorn 2 - Steenwijker Boys 47 - 5
    21 okt.RKO 3 - Giethoorn 25 - 1
    21 okt.Steenwijker Boys 4 - Kuinre 211 - 4
    21 okt.vv Steenwijk 4 - ST Kraggenburg/Ens 31 - 9
    14 okt.RKO 3 - vv Steenwijk 45 - 4
    14 okt.ST Kraggenburg/Ens 3 - Kuinre 28 - 2
    14 okt.Oranje Zwart 3 - Steenwijkerwold 45 - 3
    14 okt.Steenwijker Boys 4 - Blankenham 28 - 3
    14 okt.SC Emmeloord 8 - Giethoorn 23 - 1
    7 okt.Steenwijkerwold 4 - ST Kraggenburg/Ens 32 - 0
    7 okt.Blankenham 2 - RKO 33 - 3
    7 okt.Kuinre 2 - SC Emmeloord 82 - 9
    7 okt.vv Steenwijk 4 - Oranje Zwart 33 - 5
    30 sep.Steenwijkerwold 4 - vv Steenwijk 4
    30 sep.ST Kraggenburg/Ens 3 - SC Emmeloord 80 - 2
    30 sep.Oranje Zwart 3 - Blankenham 23 - 1
    23 sep.Kuinre 2 - RKO 30 - 2
    23 sep.Blankenham 2 - Steenwijkerwold 40 - 5
    23 sep.Giethoorn 2 - Oranje Zwart 33 - 4
    23 sep.SC Emmeloord 8 - Steenwijker Boys 42 - 3
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Offenberg, ReneOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.