• SC Emmeloord 9

  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Teamsponsor SCE9
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Emmeloord 9 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VENO 4221624100445650
    2Oranje Zwart 322150793682545
    3SC Emmeloord 1022141797762143
    4ST Kraggenburg/Ens 3221408114555942
    5RKO 222113884612336
    6Steenwijker Boys 322103984711333
    7Kuinre 222102106669-332
    8Scheerwolde 2221011191781331
    9SC Emmeloord 92293106481-1730
    10Giethoorn 32272136458623
    11Blankenham 222321742145-10311
    12Steenwijkerwold 422311837130-9310
  • Alle uitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.