• SC Emmeloord 9

  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Teamsponsor SCE9
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 12:00SC Emmeloord 9 - Lemmer vv 4Sportpark Ervenbos
    9 feb. 10:00FC Oldemarkt 4 - SC Emmeloord 9Sportpark Oldemarkt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.SC Emmeloord 9 - Renado 31 - 1
  • Poulestanden SC Emmeloord 9 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemmer vv 232019546
    2Kuinre 332019636
    3SC Emmeloord 932018626
    4VWC 33003211-90

    Poulestanden SC Emmeloord 9 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oldeholtpade 496032928118
    2SC Emmeloord 91053237231418
    3FC Oldemarkt 4115153837116
    4V.V. Heerenveen 475021916315
    5Read Swart 4843137172015
    6Mildam 4841331201113
    7Nieuweschoot 3841328181013
    8Langweer 283322822612
    9SC Joure 293332930-112
    10FFS 393061331-189
    11Renado 391351425-116
    12Lemmer vv 48008945-360
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    2 jun.FC Wolvega 1 (zo) - VENO 44 - 3
    26 mei.VENO 3 - FC Oldemarkt 48 - 1
    26 mei.SV Zwolle 4 - Steenwijkerwold 52 - 2
    26 mei.Scheerwolde 2 - Oldeholtpade 59 - 1
    26 mei.VENO 4 - Kuinre 35 - 0
    26 mei.vv Steenwijk 3 - FC Wolvega 1 (zo)3 - 0
    22 mei.FC Oldemarkt 4 - VENO 43 - 5
    19 mei.FC Wolvega 1 (zo) - VENO 31 - 6
    19 mei.Kuinre 3 - Scheerwolde 24 - 3
    19 mei.Oldeholtpade 5 - vv Steenwijk 31 - 3
    19 mei.SC Emmeloord 9 - SV Zwolle 43 - 6
    12 mei.VENO 3 - Scheerwolde 27 - 3
    12 mei.SC Emmeloord 9 - FC Oldemarkt 41 - 2
    12 mei.SV Zwolle 4 - Oldeholtpade 53 - 0
    12 mei.VENO 4 - Steenwijkerwold 51 - 1
    9 mei.SC Emmeloord 9 - Kuinre 32 - 6
    5 mei.Steenwijkerwold 5 - SC Emmeloord 93 - 1
    5 mei.Oldeholtpade 5 - VENO 31 - 7
    2 mei.VENO 3 - vv Steenwijk 38 - 2
    28 apr.FC Wolvega 1 (zo) - Steenwijkerwold 51 - 3
    28 apr.Kuinre 3 - SV Zwolle 44 - 1
    28 apr.Scheerwolde 2 - vv Steenwijk 39 - 1
    22 apr.FC Wolvega 1 (zo) - SV Zwolle 40 - 7
    21 apr.Steenwijkerwold 5 - Scheerwolde 21 - 4
    14 apr.SC Emmeloord 9 - FC Wolvega 1 (zo)7 - 0
    14 apr.Steenwijkerwold 5 - Oldeholtpade 53 - 0
    14 apr.SV Zwolle 4 - FC Oldemarkt 44 - 2
    14 apr.VENO 4 - Scheerwolde 20 - 3
    7 apr.Kuinre 3 - VENO 35 - 1
    7 apr.FC Oldemarkt 4 - Steenwijkerwold 53 - 1
    7 apr.Scheerwolde 2 - SC Emmeloord 92 - 2
    7 apr.vv Steenwijk 3 - VENO 41 - 0
    31 mrt.Steenwijkerwold 5 - VENO 31 - 0
    31 mrt.FC Oldemarkt 4 - FC Wolvega 1 (zo)2 - 2
    31 mrt.vv Steenwijk 3 - Kuinre 31 - 4
    31 mrt.Scheerwolde 2 - VENO 45 - 1
    24 mrt.SV Zwolle 4 - VENO 31 - 2
    24 mrt.VENO 4 - Oldeholtpade 53 - 2
    17 mrt.VENO 3 - SC Emmeloord 93 - 2
    17 mrt.SV Zwolle 4 - VENO 46 - 0
    17 mrt.Kuinre 3 - Oldeholtpade 53 - 4
    17 mrt.vv Steenwijk 3 - FC Oldemarkt 44 - 0
    10 mrt.Steenwijkerwold 5 - Kuinre 33 - 3
    10 mrt.SC Emmeloord 9 - vv Steenwijk 33 - 2
    10 mrt.Oldeholtpade 5 - FC Wolvega 1 (zo)1 - 0
    10 mrt.FC Oldemarkt 4 - Scheerwolde 23 - 9
    10 mrt.VENO 4 - VENO 32 - 1
    3 mrt.FC Wolvega 1 (zo) - Scheerwolde 21 - 9
    24 feb.Oldeholtpade 5 - Kuinre 31 - 4
    24 feb.Scheerwolde 2 - SV Zwolle 44 - 3
    17 feb.Kuinre 3 - FC Wolvega 1 (zo)12 - 0
    17 feb.Oldeholtpade 5 - FC Oldemarkt 41 - 1
    17 feb.vv Steenwijk 3 - Steenwijkerwold 51 - 2
    17 feb.VENO 4 - SC Emmeloord 92 - 1
    10 feb.FC Oldemarkt 4 - Kuinre 31 - 5
    10 feb.SV Zwolle 4 - vv Steenwijk 31 - 3
    10 feb.SC Emmeloord 9 - Oldeholtpade 55 - 5
    3 feb.FC Wolvega 1 (zo) - SC Emmeloord 92 - 4
    3 feb.Kuinre 3 - vv Steenwijk 36 - 0
    3 feb.Oldeholtpade 5 - Steenwijkerwold 50 - 1
    3 feb.FC Oldemarkt 4 - SV Zwolle 42 - 4
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Tiek, WilcoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.