• SC Emmeloord 9

  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Teamsponsor SCE9
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 12:00SC Emmeloord 9 - Renado 3Sportpark Ervenbos
    3 nov. 12:00SC Emmeloord 9 - FC Oldemarkt 4Sportpark Ervenbos
    10 nov. 10:00Nieuweschoot 3 - SC Emmeloord 9Sportpark De Greiden
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 okt.SC Joure 2 - SC Emmeloord 94 - 8
    13 okt.SC Emmeloord 9 - V.V. Heerenveen 44 - 1
  • Poulestanden SC Emmeloord 9 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lemmer vv 232019546
    2Kuinre 332019636
    3SC Emmeloord 932018626
    4VWC 33003211-90

    Poulestanden SC Emmeloord 9 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord 944002271512
    2Nieuweschoot 34310145910
    3Mildam 44211201377
    4Oldeholtpade 4320112756
    5Langweer 2320111746
    6SC Joure 23111141224
    7Read Swart 421019633
    8V.V. Heerenveen 4210157-23
    9Renado 33012514-91
    10Lemmer vv 42002212-100
    11FFS 33003213-110
    12FC Oldemarkt 43003720-130
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    2 jun.FC Wolvega 1 (zo) - VENO 44 - 3
    26 mei.VENO 3 - FC Oldemarkt 48 - 1
    26 mei.SV Zwolle 4 - Steenwijkerwold 52 - 2
    26 mei.Scheerwolde 2 - Oldeholtpade 59 - 1
    26 mei.VENO 4 - Kuinre 35 - 0
    26 mei.vv Steenwijk 3 - FC Wolvega 1 (zo)3 - 0
    22 mei.FC Oldemarkt 4 - VENO 43 - 5
    19 mei.FC Wolvega 1 (zo) - VENO 31 - 6
    19 mei.Kuinre 3 - Scheerwolde 24 - 3
    19 mei.Oldeholtpade 5 - vv Steenwijk 31 - 3
    19 mei.SC Emmeloord 9 - SV Zwolle 43 - 6
    12 mei.VENO 3 - Scheerwolde 27 - 3
    12 mei.SC Emmeloord 9 - FC Oldemarkt 41 - 2
    12 mei.SV Zwolle 4 - Oldeholtpade 53 - 0
    12 mei.VENO 4 - Steenwijkerwold 51 - 1
    9 mei.SC Emmeloord 9 - Kuinre 32 - 6
    5 mei.Steenwijkerwold 5 - SC Emmeloord 93 - 1
    5 mei.Oldeholtpade 5 - VENO 31 - 7
    2 mei.VENO 3 - vv Steenwijk 38 - 2
    28 apr.FC Wolvega 1 (zo) - Steenwijkerwold 51 - 3
    28 apr.Kuinre 3 - SV Zwolle 44 - 1
    28 apr.Scheerwolde 2 - vv Steenwijk 39 - 1
    22 apr.FC Wolvega 1 (zo) - SV Zwolle 40 - 7
    21 apr.Steenwijkerwold 5 - Scheerwolde 21 - 4
    14 apr.SC Emmeloord 9 - FC Wolvega 1 (zo)7 - 0
    14 apr.Steenwijkerwold 5 - Oldeholtpade 53 - 0
    14 apr.SV Zwolle 4 - FC Oldemarkt 44 - 2
    14 apr.VENO 4 - Scheerwolde 20 - 3
    7 apr.Kuinre 3 - VENO 35 - 1
    7 apr.FC Oldemarkt 4 - Steenwijkerwold 53 - 1
    7 apr.Scheerwolde 2 - SC Emmeloord 92 - 2
    7 apr.vv Steenwijk 3 - VENO 41 - 0
    31 mrt.Steenwijkerwold 5 - VENO 31 - 0
    31 mrt.FC Oldemarkt 4 - FC Wolvega 1 (zo)2 - 2
    31 mrt.vv Steenwijk 3 - Kuinre 31 - 4
    31 mrt.Scheerwolde 2 - VENO 45 - 1
    24 mrt.SV Zwolle 4 - VENO 31 - 2
    24 mrt.VENO 4 - Oldeholtpade 53 - 2
    17 mrt.VENO 3 - SC Emmeloord 93 - 2
    17 mrt.SV Zwolle 4 - VENO 46 - 0
    17 mrt.Kuinre 3 - Oldeholtpade 53 - 4
    17 mrt.vv Steenwijk 3 - FC Oldemarkt 44 - 0
    10 mrt.Steenwijkerwold 5 - Kuinre 33 - 3
    10 mrt.SC Emmeloord 9 - vv Steenwijk 33 - 2
    10 mrt.Oldeholtpade 5 - FC Wolvega 1 (zo)1 - 0
    10 mrt.FC Oldemarkt 4 - Scheerwolde 23 - 9
    10 mrt.VENO 4 - VENO 32 - 1
    3 mrt.FC Wolvega 1 (zo) - Scheerwolde 21 - 9
    24 feb.Oldeholtpade 5 - Kuinre 31 - 4
    24 feb.Scheerwolde 2 - SV Zwolle 44 - 3
    17 feb.Kuinre 3 - FC Wolvega 1 (zo)12 - 0
    17 feb.Oldeholtpade 5 - FC Oldemarkt 41 - 1
    17 feb.vv Steenwijk 3 - Steenwijkerwold 51 - 2
    17 feb.VENO 4 - SC Emmeloord 92 - 1
    10 feb.FC Oldemarkt 4 - Kuinre 31 - 5
    10 feb.SV Zwolle 4 - vv Steenwijk 31 - 3
    10 feb.SC Emmeloord 9 - Oldeholtpade 55 - 5
    3 feb.FC Wolvega 1 (zo) - SC Emmeloord 92 - 4
    3 feb.Kuinre 3 - vv Steenwijk 36 - 0
    3 feb.Oldeholtpade 5 - Steenwijkerwold 50 - 1
    3 feb.FC Oldemarkt 4 - SV Zwolle 42 - 4
    9 dec.vv Steenwijk 3 - VENO 33 - 2
    2 dec.Steenwijkerwold 5 - FC Oldemarkt 42 - 0
    2 dec.VENO 3 - Kuinre 31 - 1
    2 dec.SV Zwolle 4 - FC Wolvega 1 (zo)3 - 1
    2 dec.VENO 4 - vv Steenwijk 34 - 0
    2 dec.SC Emmeloord 9 - Scheerwolde 26 - 2
    25 nov.FC Wolvega 1 (zo) - FC Oldemarkt 41 - 4
    25 nov.VENO 3 - SV Zwolle 43 - 1
    25 nov.Kuinre 3 - SC Emmeloord 93 - 5
    25 nov.Oldeholtpade 5 - VENO 42 - 4
    25 nov.Scheerwolde 2 - Steenwijkerwold 51 - 0
    18 nov.SC Emmeloord 9 - VENO 33 - 5
    18 nov.Steenwijkerwold 5 - FC Wolvega 1 (zo)3 - 3
    18 nov.FC Oldemarkt 4 - vv Steenwijk 31 - 3
    18 nov.VENO 4 - SV Zwolle 47 - 2
    11 nov.FC Wolvega 1 (zo) - Oldeholtpade 52 - 6
    11 nov.VENO 3 - VENO 48 - 6
    11 nov.Kuinre 3 - Steenwijkerwold 54 - 2
    11 nov.Scheerwolde 2 - FC Oldemarkt 48 - 1
    11 nov.vv Steenwijk 3 - SC Emmeloord 94 - 3
    4 nov.Steenwijkerwold 5 - VENO 40 - 0
    4 nov.Oldeholtpade 5 - SV Zwolle 42 - 3
    4 nov.Scheerwolde 2 - VENO 36 - 4
    4 nov.FC Oldemarkt 4 - SC Emmeloord 91 - 1
    28 okt.VENO 3 - Oldeholtpade 59 - 0
    28 okt.SC Emmeloord 9 - Steenwijkerwold 50 - 3
    28 okt.SV Zwolle 4 - Kuinre 35 - 6
    28 okt.VENO 4 - FC Wolvega 1 (zo)2 - 2
    28 okt.vv Steenwijk 3 - Scheerwolde 20 - 6
    21 okt.VENO 3 - FC Wolvega 1 (zo)2 - 0
    21 okt.VENO 4 - FC Oldemarkt 43 - 9
    21 okt.vv Steenwijk 3 - SV Zwolle 41 - 4
    14 okt.FC Wolvega 1 (zo) - vv Steenwijk 32 - 3
    14 okt.Steenwijkerwold 5 - SV Zwolle 44 - 5
    14 okt.Kuinre 3 - VENO 48 - 4
    14 okt.Oldeholtpade 5 - Scheerwolde 22 - 6
    14 okt.FC Oldemarkt 4 - VENO 30 - 3
    7 okt.SV Zwolle 4 - SC Emmeloord 92 - 6
    7 okt.Scheerwolde 2 - Kuinre 37 - 0
    7 okt.vv Steenwijk 3 - Oldeholtpade 55 - 5
    30 sep.FC Wolvega 1 (zo) - Kuinre 30 - 3
    30 sep.Steenwijkerwold 5 - vv Steenwijk 33 - 1
    30 sep.SV Zwolle 4 - Scheerwolde 26 - 4
    30 sep.SC Emmeloord 9 - VENO 49 - 0
    30 sep.FC Oldemarkt 4 - Oldeholtpade 54 - 1
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.