• SC Emmeloord JO11-2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 dec. 10:30CVVO JO11-5M - SC Emmeloord JO11-2Sportpark De Rien
    14 dec. 10:15ST Woudsend/De Walde JO11-2 - SC Emmeloord JO11-2Sportpark de Spil
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 nov.Lemmer JO11-2G - SC Emmeloord JO11-24 - 6
    30 nov.SC Emmeloord JO11-2 - Delfstrahuizen JO11-2G13 - 1
  • Poulestanden SC Emmeloord JO11-2 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tonego JO11-13210188107
    2Creil JO11-1G3201259166
    3Tollebeek JO11-13111211384
    4SC Emmeloord JO11-23003741-340

    Poulestanden SC Emmeloord JO11-2 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Makkum JO11-210100065224330
    2SC Emmeloord JO11-2980162214124
    3CVVO JO11-5M96213528720
    4Oeverzwaluwen JO11-1G1061372284419
    5ST Woudsend/De Walde JO11-2851239192016
    6SWZ Boso Sneek JO11-2105145463-916
    7Balk JO11-5M104064143-212
    8SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2103343137-612
    9Balk JO11-4102173356-237
    10SC Joure JO11-4102172765-387
    11Lemmer JO11-2G101094364-213
    12Delfstrahuizen JO11-2G101092379-563
  • Alle uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    8 dec.Espel JO11-1G - Blokzijl JO11-1G12 - 1
    8 dec.RKO JO11-1G - Kuinre JO11-1G5 - 8
    8 dec.Nagele JO11-1 - Tollebeek JO11-11 - 7
    8 dec.Flevo Boys JO11-3 - Bant JO11-13 - 3
    1 dec.Kuinre JO11-1G - FC Oldemarkt JO11-13 - 11
    1 dec.Blokzijl JO11-1G - Nagele JO11-10 - 6
    1 dec.Bant JO11-1 - RKO JO11-1G15 - 1
    1 dec.Tollebeek JO11-1 - Flevo Boys JO11-34 - 5
    1 dec.VWC JO11-1G - Espel JO11-1G7 - 2
    1 dec.VHK JO11-1 - SC Emmeloord JO11-29 - 2
    24 nov.SC Emmeloord JO11-2 - Bant JO11-13 - 3
    24 nov.Blokzijl JO11-1G - Kuinre JO11-1G1 - 11
    24 nov.Espel JO11-1G - Tollebeek JO11-15 - 16
    24 nov.FC Oldemarkt JO11-1 - RKO JO11-1G8 - 2
    24 nov.Nagele JO11-1 - VHK JO11-11 - 6
    24 nov.Flevo Boys JO11-3 - VWC JO11-1G2 - 3
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Geest, Wilco vanTechnische stafTrainer/coach
    Koridon, MoniqueOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Assen, Diego vanTeamspeler
    Booij, Lex deTeamspeler
    Geest, Gio-Milan vanTeamspeler
    Koning, Siem deTeamspeler
    Laar, Tigo van deTeamspeler
    Tiemens, OlavTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.