• SC Emmeloord JO13-1

  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 12:30Balk JO13-1 - SC Emmeloord JO13-1Sportpark De Wilgen
    6 nov. 08:45SC Emmeloord JO13-1 - SJO WIJC/Vitesse'63 JO13-1Sportpark Ervenbos
    20 nov. 09:00Staphorst JO13-1 - SC Emmeloord JO13-1Sportpark het Noorderslag
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.SC Emmeloord JO13-1 - FC Meppel JO13-10 - 1
    16 okt.Blesse De JO13-1JM - SC Emmeloord JO13-10 - 5
  • Poulestanden SC Emmeloord JO13-1 (0255 Onder 13 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Balk JO13-13300142129
    2Staphorst JO13-12200162146
    3FC Meppel JO13-122002026
    4DESZ JO13-1320111746
    5CVVO JO13-1210167-13
    6SC Emmeloord JO13-131026603
    7M.S.C. JO13-13102711-43
    8SJO WIJC/Vitesse'63 JO13-13102713-63
    9Flevo Boys JO13-22002016-160
    10Olympia'28 JO13-1JM300349-50

    Poulestanden SC Emmeloord JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord JO13-12200181176
    2SC Genemuiden JO13-3210119-83
    3Flevo Boys JO13-22002110-90

    Poulestanden SC Emmeloord JO13-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jubbega JO13-1JM11007073
    2SC Emmeloord JO13-111005053
    3Twedo JO13-1JM11006243
    4SC Franeker JO13-111004133
    5HSC JO13-111004133
    6FC Meppel JO13-111003033
    7Potetos JO13-111003123
    8Hoogezand JO13-111002023
    9SJO Broekster Walden JO13-111002023
    10Buitenpost JO13-111004313
    11LTC JO13-111004313
    12SJO HH'97 JO13-111004313
    13Flevo Boys JO13-311003213
    14Irnsum JO13-111002113
    15Lycurgus JO13-211002113
    16Borger JO13-100000000
    17Creil-Bant JO13-1JM00000000
    18SJO RVLC JO13-100000000
    19SJO FC Meerdijk JO13-200000000
    20St.Annaparochie JO13-1100134-10
    21BATO JO13-1100134-10
    22Staphorst JO13-1100134-10
    23Balk JO13-1100123-10
    24NEC Delfzijl JO13-1100112-10
    25ODV JO13-1100112-10
    26DVC Appingedam JO13-1100113-20
    27ST Gieten/Eext JO13-1100102-20
    28Hardegarijp JO13-1100102-20
    29Leovardia JO13-1100114-30
    30Roden JO13-1100114-30
    31DESZ JO13-1100103-30
    32FC Ter Apel '96 JO13-1100126-40
    33Blesse De JO13-1JM100105-50
    34Drachten JO13-1100107-70
  • Alle uitslagen

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Apeldoorn, LucaTechnische staf
    Olaer, KennethTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Assen, Diego vanTeamspeler
    Boot, JolieTeamspeler
    Goossens, DaanTeamspeler
    Hiemstra, JelteTeamspeler
    Laar, Tigo van deTeamspeler
    Neve, SvenTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.