• SC Emmeloord JO13-3

  • Team sponsors

    NaamWebsite
    Sinkehttp://www.sinkebv.nl
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SC Emmeloord JO13-4 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord JO13-4220012396
    2SVM JO13-2210110733
    3Flevo Boys JO13-72002214-120

    Poulestanden SC Emmeloord JO13-4 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Noordscheschut JO13-21100140143
    2HZVV JO13-411009183
    3Leovardia JO13-511007073
    4Lemmer vv JO13-111006063
    5Urk JO13-511006063
    6Urk JO13-911006063
    7SC Joure JO13-411007253
    8NEC Delfzijl JO13-411005053
    9SJO SWB JO13-1G11006243
    10SJO WTTC JO13-2G11006243
    11Oldeboorn JO13-111005143
    12Buitenpost JO13-411004043
    13Gruno JO13-111004043
    14SJO Bergum BCV Combinatie JO13-311007433
    15Dokkum JO13-1G11004133
    16Drogeham JO13-111004133
    17DZOH JO13-411004133
    18SJO Feanstars JO13-211004133
    19DVC'59 JO13-111003033
    20Marum JO13-211003123
    21Niekerk JO13-111003123
    22SJO Pekela 2000 JO13-1G11003123
    23SSS'68 JO13-1G11003123
    24SWZ Boso Sneek JO13-311003123
    25Eext JO13-111002023
    26SJO Boerakker/SVMH JO13-1G11002023
    27SJO JVZ JO13-311002023
    28Middelstum JO13-111004313
    29Nieuw Roden JO13-111004313
    30Rijperkerk JO13-111003213
    31Stadskanaal JO13-311003213
    32Gorecht JO13-311002113
    33Westerwolde JO13-111002113
    34Blue Boys JO13-111001013
    35Onstwedder Boys JO13-1G11001013
    36LAC Frisia 1883 JO13-711003303
    37Actief JO13-411002203
    38FC Oldemarkt JO13-211002203
    39Giethoorn JO13-100000000
    40Meppel FC JO13-3G00000000
    41FVC JO13-410013300
    42De Heracliden JO13-210012200
    43SJO J.V. Oostenburg JO13-310012200
    44Friese Boys JO13-1100134-10
    45vv Zeester JO13-1100134-10
    46FC Zuidlaren JO13-4100123-10
    47Ternaard JO13-1100123-10
    48Lycurgus JO13-3G100112-10
    49Zuidlaarderveen JO13-1100112-10
    50Bakkeveen JO13-1100101-10
    51HS'88 JO13-3100101-10
    52Balk JO13-3100113-20
    53St. Jacob JO13-1100113-20
    54LTC JO13-2100113-20
    55Onstwedder Boys JO13-2G100113-20
    56VVSV '09 JO13-1100113-20
    57Dwingeloo JO13-2100102-20
    58Wijster JO13-1100102-20
    59Zevenhuizen JO13-1100102-20
    60Drachtster Boys JO13-5100147-30
    61Be Quick D JO13-3100114-30
    62SVBO JO13-2100114-30
    63VVT JO13-1100114-30
    64Wykels Hallum JO13-1100114-30
    65Tiendeveen JO13-1G100103-30
    66HZVV JO13-5100126-40
    67SC Joure JO13-5100126-40
    68SJO WTTC JO13-1100115-40
    69Heiligerlee JO13-2100104-40
    70Roden JO13-6100104-40
    71SJO J.V. Oostenburg JO13-4100127-50
    72Actief JO13-5100105-50
    73Balk JO13-2100106-60
    74SC Emmeloord JO13-4100106-60
    75Flevo Boys JO13-5100106-60
    76Blauw Wit '34 JO13-6100107-70
    77FC Klazienaveen JO13-4100119-80
    78SJO NWVV/Titan JO13-21001014-140

    Poulestanden SC Emmeloord JO13-4 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Urk JO13-51110019498530
    2SC Joure JO13-4980162125024
    3Lemmer vv JO13-11080262105224
    4DWP JO13-1G1071253312222
    5V.V. Heerenveen JO13-5961243301319
    6RKO JO13-1G105052529-415
    7Creil JO13-2114073448-1412
    8Flevo Boys JO13-4103161241-2910
    9FC Wolvega JO13-3113172155-3410
    10VWC JO13-2G92162253-317
    11SC Emmeloord JO13-4101181343-304
    12CVVO JO13-3100010888-800

    Poulestanden SC Emmeloord JO13-4 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Urk JO13-61090151104127
    2Flevo Boys JO13-7107033026421
    3FC Wolvega JO13-494232119214
    4Vitesse'63 JO13-2G103161530-1510
    5ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G10217927-187
    6SC Emmeloord JO13-492071933-146
  • Pouleuitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    5 jun.Vitesse'63 JO13-2G - SC Emmeloord JO13-43 - 0
    31 mei.SC Emmeloord JO13-4 - Flevo Boys JO13-73 - 4
    26 mei.Urk JO13-6 - FC Wolvega JO13-45 - 0
    23 mei.Flevo Boys JO13-7 - Urk JO13-60 - 1
    19 mei.ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G - Flevo Boys JO13-71 - 2
    19 mei.Urk JO13-6 - SC Emmeloord JO13-410 - 2
    19 mei.Vitesse'63 JO13-2G - FC Wolvega JO13-42 - 2
    12 mei.SC Emmeloord JO13-4 - Vitesse'63 JO13-2G5 - 1
    12 mei.FC Wolvega JO13-4 - ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G1 - 1
    28 apr.Vitesse'63 JO13-2G - Flevo Boys JO13-71 - 5
    28 apr.ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G - Urk JO13-60 - 6
    24 apr.FC Wolvega JO13-4 - Flevo Boys JO13-73 - 6
    21 apr.ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G - Vitesse'63 JO13-2G1 - 3
    19 apr.Urk JO13-6 - Flevo Boys JO13-72 - 3
    14 apr.Vitesse'63 JO13-2G - Urk JO13-61 - 4
    14 apr.ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G - SC Emmeloord JO13-42 - 0
    7 apr.Urk JO13-6 - ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G5 - 0
    7 apr.SC Emmeloord JO13-4 - FC Wolvega JO13-40 - 3
    7 apr.Flevo Boys JO13-7 - Vitesse'63 JO13-2G3 - 2
    31 mrt.Urk JO13-6 - Vitesse'63 JO13-2G6 - 0
    31 mrt.ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G - FC Wolvega JO13-40 - 1
    24 mrt.SC Emmeloord JO13-4 - Urk JO13-62 - 8
    24 mrt.FC Wolvega JO13-4 - Vitesse'63 JO13-2G3 - 0
    24 mrt.Flevo Boys JO13-7 - ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G6 - 1
    10 mrt.Vitesse'63 JO13-2G - ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G2 - 1
    10 mrt.Flevo Boys JO13-7 - SC Emmeloord JO13-40 - 6
    10 mrt.FC Wolvega JO13-4 - Urk JO13-62 - 4
    17 feb.SC Emmeloord JO13-4 - ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G1 - 2
    17 feb.Flevo Boys JO13-7 - FC Wolvega JO13-41 - 6
    17 feb.Urk JO13-6 - Vitesse'63 JO13-2G -
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berende, EdwinTechnische stafTrainer
    Boomgaarden, MarcelTechnische stafTrainer
    Draaisma, MarcelTechnische stafStandaard functie
    Proce, NickTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boer, Dionne van deTeamspeler
    Broersma, LucasTeamspeler
    Dassen, BoydTeamspeler
    Hofstee, KarsTeamspeler
    Juffermans, SemTeamspeler
    Juffermans, SuzeTeamspeler
    Kaat, MauriceTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.