• SC Emmeloord JO15-1

  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 08:45SC Emmeloord JO15-1 - ST Steenwijikerwold/Willemsoord JO15-1JMSportpark Ervenbos
    18 dec. 10:00Nagele JO15-1 - SC Emmeloord JO15-1Sportpark v.v. Nagele
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.Espel JO15-1JM - SC Emmeloord JO15-11 - 2
  • Poulestanden SC Emmeloord JO15-1 (0245 Onder 15 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1d' Olde Veste'54 JO15-2870142142821
    2Urk JO15-276013092118
    3SC Rouveen JO15-1860250242618
    4SC Emmeloord JO15-175022415915
    5ST Steenwijikerwold/Willemsoord JO15-1JM740327171012
    6Lemmer JO15-1JM84042127-612
    7SJO Ens/Kraggenburg JO15-17304241869
    8VHK JO15-183051224-129
    9SC Genemuiden JO15-282152132-117
    10Nagele JO15-181161751-344
    11Espel JO15-1JM80081653-370

    Poulestanden SC Emmeloord JO15-1 (B3600 Onder 15 beker poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Emmeloord JO15-13300152139
    2Flevo Boys JO15-23111122104
    3SVM JO15-1302134-12
    4VHK JO15-13012123-221

    Poulestanden SC Emmeloord JO15-1 (B3610 Onder 15 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Buitenpost JO15-11100120123
    2Blesse De JO15-1JM11008173
    3S.V. Haulerwijk JO15-1JM11008173
    4Hardegarijp JO15-111007073
    5ACV JO15-211007253
    6Gvav-Rapiditas JO15-2JM11006153
    7FC Assen JO15-211007343
    8Roden JO15-111005233
    9Urk JO15-211004133
    10Onstwedder Boys JO15-111003033
    11S.C. Stiens JO15-111003033
    12fc Harlingen JO15-111003123
    13S.V. Oosterwolde JO15-111003123
    14SC Erica JO15-111005413
    15CVVO JO15-111003213
    16Drenthina JO15-111002113
    17ST Woudsend/De Walde JO15-111002113
    18ONS Sneek JO15-211001013
    19Staphorst JO15-111003303
    20ST Rolder Boys JO15-111002203
    21SC Boornbergum'80 JO15-111001103
    22SJO WIJC/Vitesse'63 JO15-1JM10013300
    23HS'88 JO15-1JM10012200
    24ONT JO15-110011100
    25SJO FC Coevorden JO15-1JM100145-10
    26V.V. Heerenveen JO15-2100123-10
    27DZOH JO15-2100112-10
    28Workum JO15-1100112-10
    29ST IJVC/Blauwhuis JO15-1100101-10
    30Scharnegoutum'70 JO15-1100113-20
    31Waskemeer JO15-1100113-20
    32Omlandia JO15-1100125-30
    33SC Emmeloord JO15-1100114-30
    34Blauw Wit '34 JO15-2100103-30
    35ZNC JO15-1100103-30
    36Actief JO15-1100137-40
    37HHCombi JO15-1100127-50
    38BATO JO15-1100116-50
    39SC Joure JO15-2100118-70
    40ST Pesse/Wijster JO15-1100118-70
    41Noordbergum JO15-1100107-70
    42Grijpskerk JO15-11001012-120
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Proce, NickTechnische staf
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Althuizes, StijnTeamspeler
    Bos, SvenTeamspeler
    Dijkstra, BinneTeamspeler
    Klooster, Thomas van derTeamspeler
    Kuipers, ThomasTeamspeler
    Pijnaker, DynanTeamspeler
    Wesseling, ThijsTeamspeler
    Wit, Sybren deTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.